Новини Закарпаття

У Єгипті на українську сім’ю напала акула: дитині відкусила руку


У Єгипті під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина. Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму у Фейсбуку.

Відомство зазначає, що дванадцятирічний хлопчик у реанімації.

Він переніс одну операцію, у вівторок запланована друга, поранену руку врятувати не вдалося.

Лікування взяв на себе уряд Єгипту.

«На жаль, це не перший випадок, коли, попри застереження туроператорів та заборони, відпочиваючі за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс.

Закликаємо всіх туристів бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів!», — йдеться у повідомленні.

За словами туроператора JoinUp, українські туристи у єгипетському Шарм-ель-Шейху, на яких напала акула, знали про заборону занурення з аквалангом та, попри відмову гіда в готелі продати їм таку екскурсію, придбали її у третіх осіб: «Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали».



Водночас постраждалі мама та 12-річний син вже прооперовані та отримують всю медичну допомогу. Зазначається, що українка отримала глибокі рани від укусів. Дитина ж втратила руку нижче ліктя.

Наразі туроператор чекає на медичний висновок з лікарні.

Важливо, що туристична страховка не покриє вартість лікування, тому що заняття підводним плаванням належить до виключень зі страхових випадків.

«Ми постійно перебуваємо на зв’язку з приймаючою стороною у Єгипті. Щойно з’явиться нова інформація, зможемо повідомити деталі про стан постраждалих», – додали в JoinUp.

Довідка

Снорклінг – вид плавання під поверхнею води з маскою і дихальною трубкою і, зазвичай, з ластами. У холодній воді плавець може бути одягнений у гідрок

Перейти на сайт