Вирізала із живота своєї жертви немовля…

жовтня 24 / 2020
Вирізала із живота своєї жертви немовля…
У США вперше за понад 60 років стратять жінку. 8 грудня до обвинуваченої застосують смертельну ін’єкцію Засуджена за вбивство вагітної та викрадення дитини своєї жертви Ліза Монтгомері стане першою за більш як 60 літ ув’язненою, яку стратить уряд США. Про це повідомило американське міністерство юстиції.
Федеральну смертну кару у США відновили після 17-річного неофіційного мораторію (на рівні окремих штатів таке покарання застосовувалось. — ​Ред.). Жінка потрапила за грати за вбивство 23-річної Боббі Джо Стіннетт у містечку Скідмор у грудні 2004 року.

Ліза Монтгомері знайшла свою жертву в інтернеті, нібито бажаючи купити щурячого тер’єра. Представилася як «Дарлін Фішер» і почала спілкуватися зі Стіннетт у чаті «Ratter Chatter». Вона сказала Боббі, що теж чекає дитину, і дві жінки спілкувалися в чат-кімнаті та по електронній пошті на цю тему. Стіннетт була на восьмому місяці, поки Монтгомері підробляла свою вагітність, повідомляючи жертві, а також родині та друзям, що вона скоро народжуватиме.
16 грудня 2004 року обидві жінки домовилися про зустріч у домі Стіннетт для придбання тер’єра. Монтгомері приїхала в Скідмор і задушила Стіннетт в її будинку мотузкою. Потім вона кухонним ножем вирізала дівчинку з утроби своєї жертви (за даними слідства, загибла на той момент була ще при свідомості). Далі вбивця намагалася видати немовля за власну дитину.
Наступного дня поліція заарештувала Монтгомері у її фермерському будинку, а дитину, яка дивом вижила, повернули батькові Зебу Стіннетту.
Бр-р-р, у голові не вкладається, як таке можливо…
Категорія : Світ


Залишити Коментар