Самоскид протаранив групу дітей, маленька дівчинка загинула під колесами (Відео слабкодухим не дивитися)

вересня 30 / 2020

Шокуюча історія сталася в Росії. На Далекому Сході, поблизу міста Фокіно, сталася страшна ДТП, в якій постраждали діти. На трасі Владивосток – Находка багатотоннажний автомобіль допустив наїзд на кількох дітей, які перебігали дорогу разом з дорослим супроводжуючим. Шокуючий відеозапис опублікував один з телеграм-каналів.
Запис опублікований з відеореєстратора самоскида, тому можна побачити весь цей страхітливий інцидент в подробицях. Автомобіль рухався по двосмуговій дорозі, і перед ним слідував позашляховик. Водій позашляховика зупинився, щоб пропустити дітей, які хотіли перебігти дорогу, проте самоскид, який слідував за ним, зреагувати на маневр не міг.

Діти вирішили перебігати дорогу до кінця, а самоскид був змушений виїхати на смугу зустрічного руху, де і стався шокуючий інцидент.
Винні в цій історії всі-і водій позашляховика, який не переконався в безпеці своєї зупинки, і водій самоскида, який своєчасно не зреагував на ситуацію, і діти, які не переконалися у відсутності небезпеки.

Однак від цього не легше ні батькам, ні самим дітям, ні водієві самоскида. В результаті інциденту одна дівчинка загинула, ще двоє дітей знаходяться в лікарні, у важкому стані, а водієві, швидше за все, світить тюремне ув'язнення.
Категорія : Світ


Залишити Коментар