Польща розробила перші у світі ліки від COVID-19

вересня 24 / 2020
Польща розробила перші у світі ліки від COVID-19

Про розробку перших у світі ефективних ліків від коронавірусу офіційно оголосила польська компанія Biomed.

Виготовлення препарату стало можливим завдяки плазмі крові людей, які одужали від коронавірусу, пише Onet.

Препарат наразі передають на клінічні випробування в чотирьох центрах в Любліні, Битомі, Білостоці та Варшаві.«23 вересня завершився етап виробництва, в результаті якого було виготовлено понад три тисячі ампул імуноглобуліну anti-SARS-CoV-2, які після завершення необхідних тестів, зокрема тестів на стабільність продукту, будуть передані на клінічні випробування. Випуск препарату для некомерційних клінічних випробувань заплановано на четвертий квартал 2020 року», — сказала глава компанії Марцин Пірог.

Виробництво препарату почалося 18 серпня, його робили з плазми крові людей, які одужують після інфікування коронавірусом. Зі 150 літрів крові, які запустили для виробництва препарату, понад 100 надійшли від шахтарів з Ястшембської вугільної компанії, на шахтах якої сталися кілька локальних спалахів зараження.

«Лікування Covid-19 плазмою крові пацієнтів, які одужують, вже схвалено ВООЗ і Міністерством охорони здоров’я Польщі», — сказав доктор Гжегож Челей, сенатор парламенту Польщі, який був присутній на представленні препарату.
Категорія : Світ


Залишити Коментар