Що означають шикорі стегна у жінок?

серпня 18 / 2020
Що означають шикорі стегна у жінок?

На порядність жінки впливає розмір її стегон
Дослідження проводилося в Університеті Лідса. Тут намагалися зв'язати зовнішність жінки з особливостями її сексуальної поведінки. Для вивчення питання залучили 148 респонденток 18-26 років.Перш за все, всім дамам зробили заміри - зріст, вага, об'єм грудей, талії і стегон. Потім провели анкетування. Серед питань були і досить каверзні: про перший сексуальний досвід, ставлення до одноразового сексу, кількості партнерів і т. п.

З'ясувалося, що жінки з більш широкими стегнами - більш розкуті, більш схильні до інтиму на одну ніч і ставлять сексуальне задоволення на одне з перших місць у рейтингу ознак вдалих відносин.

Цікава закономірність, тим ні менш, лише підтверджує більш ранні висновки антропологів. Широкі стегна - у більш впевнених жінок, які мають більше шансів виносити і народити дитину в природному середовищі (сучасна медицина допомогла встановити рівні можливості для усіх). Як чоловіки схильні подорожувати на далекі відстані і залишати по собі потомство у різних жінок в різних місцях (недавно це підтвердили дослідники з Університету Юти), так і дам з більш високими шансами на розмноження відчувають себе розкутіше узкобедрих ровесниць. Це допомагає їм без перешкод знаходити нового партнера і отримувати максимальне задоволення від сексуальних відносин.
Категорія : Світ


Залишити Коментар