Заява КМКС щодо віднесення Угорщини, Словаччини й Польщі до країн «червоної зони»

серпня 03 / 2020
Заява КМКС щодо віднесення Угорщини, Словаччини й Польщі до країн «червоної зони»
Керівництво Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) вважає професійно необґрунтованим та необдуманим рішення українських органів охорони здоров’я віднести такі сусідні держави, як Угорщина, Словаччина й Польща, до категорії країн «червоної зони», тоді як, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших авторитетних професійних організацій, епідеміологічна статистика в цих країнах набагато сприятливіша, ніж в Україні.

Це рішення негативно впливає на багато сотень тисяч громадян України, робить транскордонні відносини неможливими та завдає значних економічних втрат країні.

КМКС закликає українську владу якомога швидше переглянути згадане рішення та врахувати міжнародні фактори, придатні для реалістичного аналізу ризику зараження при оцінці епідеміологічної ситуації.

Під час перехідного періоду ми також вважаємо важливим дотримуватися принципу взаємності, щоб забезпечити можливість безкарантинного пересування в 30-кілометровій зоні від кордону також і з українського боку.

Керівництво КМКС
Категорія : Світ
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...