Закарпатські заробітчани зможуть заїхати в Чехію з 27 квітня

квітня 25 / 2020
Закарпатські заробітчани зможуть заїхати в Чехію з 27 квітня

На офіційному сайті Генерального Консульства Чеської республіки, повідомляють про скасування всезагальної заборони на вільне пересування по території ЧР, можливість виїзду та інші заходи, що діють з 27.04.2020 р.

Міністерство закордонних справ Чеської Республіки (МЗС) і надалі рекомендує виїзд за кордон лише у нагальних та необхідних випадках, насамперед через обширні обмежувальні заходи, які зараз застосовуються у більшості країн, а також враховуючи значні транспортні ускладнення.

Перед можливою поїздкою за кордон МЗС рекомендує громадянам заздалегідь з’ясувати у дипломатичному представництві держави, яку планується відвідати, чи у ній не змінилися умови в’їзду та перебування.

Уряд ЧР також розширив коло іноземців, які за чітко визначених умов можуть в’їжджати до Чехії. Окрім того, Постанова Уряду №443 від 23.04.2020 р. надає громадянам Чеської Республіки та іноземцям з дозволом на проживання у ЧР можливість при поверненні уникнути карантину, якщо вони нададуть негативний ПЛР-тест на COVID-19 із давністю максимум чотири дні. Для т.зв. маятникових мігрантів (які регулярно перетинають кордон з метою роботи і т.д.) скасовується обов’язок виїжджати на період 14 днів. Якщо вони регулярно надаватимуть негативні результати тестів, вони матимуть змогу їздити на роботу щодня. Інформацію про умови виїзду можна знайти на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ ЧР (чеською мовою).
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...