Зафіксовано першу смерть: в Китаї спалахнув хантавірус

березня 25 / 2020
Зафіксовано першу смерть: в Китаї спалахнув хантавірус
У Китаї одна людина померла від хантавірусу, яким можна заразитися від мишей. Інфікований помер раптово, в громадському транспорті.

Про це повідомляє в своєму Twitter телекомпанія China Global Times. Мешканець провінції Юньнань їхав в автобусі в провінцію Шаньдун, де він працював. Несподівано йому стало погано, і він впав замертво.

Після цього медики обстежили 32 пасажирів, які перебували в салоні того ж автобуса. Хантавіруси – це сімейство вірусів, які переносять в основному гризуни. Віруси виділяються з сечею, калом і слиною переносника, рідше – через укус.

Їх легко підхоплюють навіть абсолютно здорові люди. Хантавірус викликає важке респіраторне захворювання – хантавірусний кардіопульмональний синдром. Поки що відомі поодинокі випадки передачі цього вірусу від людини до людини. Ліків від нього не існує, вивчений він мало. Нагадаємо, у Китаї була зареєстрована перша в світі спалах коронавіруса.

Однак в КНР впевнені, що цей вірус міг прийти з США. Раніше ми приводили головні відмінні симптоми при зараженні коронавіруом.
повний текст читайте тут: https://shocked.news/post/100456
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...