П’ять міфів про короновірус – офіційне спростування ВОЗ

березня 21 / 2020
П’ять міфів про короновірус – офіційне спростування ВОЗ

Передача вірусного збудника COVID-19 відбувається в районах з жарким вологим кліматом.
За наявними в даний час даними, передача вірусного збудника COVID-19 може відбуватися в будь-яких РАЙОНАХ, включаючи райони з жарким вологим кліматом. Якщо ви проживаєте або прямуєте в район, в якому зареєстровані випадки COVID-19, вживайте заходів захисту незалежно від кліматичних умов. Регулярне миття рук є кращим способом індивідуального захисту від COVID-19. Цей захід дозволяє усунути можливе вірусне забруднення рук і уникнути зараження в разі, якщо ви доторкнетеся до очей, рота або носа.

Перебування на вулиці в холодну і сніжну погоду НЕ ДОПОМОЖЕ знищити новий коронавірус (2019 nCoV)

Температура тіла здорової людини тримається в межах від 36,5 ° до 37 ° незалежно від температури навколишнього середовища або погоди. Тому немає ніяких підстав вважати, що перебування на вулиці в холодну погоду допомагає боротися з новою коронавирусної інфекцією або іншими хворобами. Найефективнішим способом профілактики нової коронавирусної інфекції (2019 nCoV) є регулярна обробка рук спиртовмісних антисептиком або їх миття водою з милом.Гаряча ванна не допоможе проти нової коронавирусної інфекції

Прийом гарячої ванни не врятує від зараження COVID-19. Нормальна температура тіла тримається в межах від 36,5 ° C до 37 ° C незалежно від температури води у ванні або душі. Навпаки, прийняття занадто гарячої ванни може завдати шкоди і викликати опіки. Кращий спосіб захиститися від COVID-19 - часте миття рук. Це дозволить знищити віруси, які можуть перебувати на шкірі, і уникнути зараження в разі дотику до очей, рота або носа.

Новий коронавірус НЕ ПЕРЕДАЄТЬСЯ через укуси комарів

Новий коронавірус - респіраторний вірус, головним чином передається повітряно-крапельним шляхом, тобто в результаті вдихання крапель, що виділяються з дихальних шляхів хворого, наприклад при кашлі або чханні, а також крапель слини або виділень з носа. На даний момент інформація про можливість передачі вірусу 2019 nCoV через укуси комарів відсутня. Щоб захиститися від інфекції, необхідно триматися на відстані від людей, у яких спостерігається кашель або підвищена температура, а також дотримуватися правил гігієни рук та респіраторної гігієни.

Чи правда, що сушарки для рук дозволяють знищити вірус 2019 nCoV?


Ні. Сушарки для рук не вбивають вірус 2019 nCoV. Для профілактики нової коронавирусної інфекції необхідно регулярно обробляти руки спиртовмісних антисептиком або мити їх водою з милом. Вимиті руки слід ретельно висушити паперовими рушниками або електросушарки.
Категорія : Світ


Залишити Коментар