Коронавірус COVID-19 почали успішно лікувати в італійських лікарнях за допомогою експериментального препарату

березня 19 / 2020
Коронавірус COVID-19 почали успішно лікувати в італійських лікарнях за допомогою експериментального препарату

Для цього медики використовують препарат від ревматоїдного артриту «тоцілізумаб» (Tocilizumab) - про це повідомляє La Repubblica.

За словами лікаря-інфекціоніста з лікарні Неаполя Вінченцо Монтесарчіо, лікарні вже почали давати запити Італійської медичної агенції (AIFA) на такий план лікування. Він розповів, що четверо пацієнтів, що надійшли в лікарню Котуньо в Неаполі 14 і 15 березня, отримали таке лікування від COVID-19. Науковий експеримент отримав схвалення, вже 11 пацієнтів отримали таке лікування, і результати вражаючі.

Причому лікували препаратом «складних пацієнтів», які перебували в реанімації після госпіталізації у важкому стані.

«Чотирьом пацієнтам в реанімації краще. По першому пацієнту ми чекаємо оцінки реаніматолога, перш ніж приступити до його екстубаціі. У трьох з чотирьох пацієнтів, які отримували "тоцілізумаб", починаючи з суботи був отриманий чудовий відповідь на препарат », - сказано в повідомленні.

Про успішне лікування «важких» пацієнтів відзвітували в місті Козенца і в регіоні Апулія. Компанія-виробник вже видала близько 600 одиниць препарату в різні лікарні країни.

«Механізм, що лежить в основі розладу COVID-19, дуже схожий на механізм онкологічного лікування. Ми також поговорили з китайськими лікарями, які вже лікували препаратом 21 пацієнта, і у 20 спостерігалося значне поліпшення », - заявили італійські медики.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...