Коронавірус в Європі: в яких країнах зафіксували Covid-19

березня 04 / 2020
Коронавірус в Європі: в яких країнах зафіксували Covid-19
На сьогодні коронавірус Covid-2019 зафіксували майже у всіх європейських країнах. Поки що найбільше випадків захворювання виявили в Італії.

Китайський коронавірус Covid-19 вже в Україні, Польщі, Білорусі, Угорщині та Чехії.
Україна
В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Занедужав чоловік, який подорожував по Італії із сім'єю. Наразі він у стабільному стані в інфекційній лікарні Чернівців.

Під час повернення додому почувався добре. Згодом у чоловіка підвищилась температура та з'явилось відчуття першіння у горлі. Госпіталізували його машиною екстреної медичної допомоги. Лікарі розпочали вірусологічне обстеження пацієнта – 3 березня повідомили про позитивний результат на коронавірус Covid-19.

Польща
4 березня Міністерство охорони здоров'я Польщі підтвердило перший випадок коронавірусної хвороби в країні. Стать хворого не вказують, але відомо, що він повернувся з Німеччини. Наразі пацієнт почувається добре, а усіх людей, які з ним контактували, відправили на домашній карантин.

Угорщина
В Угорщині зафіксували два випадки зараження китайським коронавірусом. Відомо, що це студенти з Ірану, які навчаються в країні. Цікаво, що в обох відсутні симптоми захворювання – коронавірус виявили за допомогою тесту.

Чехія
Влада Чехії підтвердила перші випадки інфікування коронавірусом Covid-19. Захворіли четверо людей, які приїхали з півночі Італії.

Грузія
Грузія також потрапила у перелік країн, де зафіксовано зараження людини новим видом коронавірусу Covid-2019. Міністерство здоров'я повідомило про три випадки зараження.

Італія
В Італії найбільший сплеск коронавірусної інфекції Covid-19 в Європі. В країні зафіксовано понад 2 500 випадків зараження коронавірусом та 79 смертей. У зв'язку з цим, влада заборонила покидати громадянам муніципалітети.За спробу покинути закритий муніципалітет передбачено 3 роки ув'язнення / USAtoday

Андорра
В Андоррі захворів 20-річний чоловік, який недавно повернувся з Мілана.

Португалія
У Португалії виявили перші чотири випадки зараження коронавірусом.

Греція
У Греції лабораторно підтвердили 7 випадків хвороби. 26 лютого Греція заявила про перший випадок коронавірусу Covid-19 в країні. 38-річна гречанка "привезла" недугу з північної Італії.

Естонія
Перший випадок зараження коронавірусом зафіксований в Естонії. Заражений повернувся з Ірану.

Данія
Наразі в Данії зафіксували 10 випадків зараження коронавірусом Covid-2019. Першим у Данії захворів чоловік, який повернувся додому зі своєю сім'єю 24 лютого після відпочинку на гірськолижному курорті в Ломбардії. За словами лікарів, захворювання виявили на ранній стадії й стан чоловіка хороший.

Північна Македонія
Першою людиною, у якої підтвердили коронавірус, у Північній Македонії стала жінка, яка повернулася додому з Італії.

Австрія
В Австрії на коронавірус захворіли 24 людини. Першими інфекцію "підхопили" двоє молодих людей – обидва віком 24 років. Також підтверджений третій випадок у Відні.

Хорватія
У Хорватії коронавірус виявили у молодого хлопця, який повернувся з поїздки з Мілану. Згодом коронавірус виявили у ще двох осіб.

Великобританія
У великій Британії зафіксували понад 50 випадків захворювання, але з початку спалаху одужало вже 8 осіб.

Німеччина
Від початку спалаху, у Німеччині понад 200 людей захворіли на китайський коронавірус.

Іспанія
У Іспанії нині 193 випадків зараження Covid-19, серед яких троє дітей, зокрема чотирирічна дівчинка.ЇЇ батько повернувся з Італії й заразив дружину й доньку. 4 березня в Міністерство охорони здоров'я Іспанії повідомили про першу смерть.

Швеція
У Швеції на коронавірус захворіли 30 людей – їх стан стабільний.

Франція
25 лютого влада заявила, країна зуміла подолати інфекцію, адже 11 з 12 осіб повністю одужали, а 1 людина померла. Втім, в той же день виявили 2 нових випадки зараження коронавірусом. Станом на 28 лютого у Франції зареєстрували 38 хворих на коронавірус – 11 з них одужали й 2 померли.

Фінляндія
У Фінляндії дві людини підхопили китайський Covid-19. одну особу вже виписали з лікарні через те, що хвороба минула.

Бельгія
Так, у Бельгії коронавірусом заразилася 1 людина, але на момент написання статті вона вже встигла одужати.

Швейцарія
У Швейцарії 25 лютого виявили перший випадок коронавірусу, після чого захворіло ще 30 осіб.

Румунія
Коронавірус вперше зафіксували в Румунії. Про це повідомив уряд 25 лютого. Як виявилось, пацієнт три тижні тому повернувся з Мілану. Станом на 4 березня в країні 4 хворих на коронавірус

Білорусь
4 березня повідомили, що в Білорусі підтвердили 6 випадків зараження коронавірусом: чотири в Мінську, два у Вітебській області.

28 лютого у Білорусі вперше виявили хворобу в іноземного студента, який нещодавно повернувся з Ірану. 2 березня у Міністерстві охорони здоров'я Білорусії повідомили, що кількість хворих зросла до трьох осіб.

Двоє пацієнтів перебувають в Мінську, ще один – у Вітебську. Ймовірно, що мінські пацієнти – студент з Ірану і батько його дівчини. У Вітебську коронавірусом заразилася жінка, яка працює на хутряному комбінаті, нещодавно вона літала до Італії.

Загалом на карантині в Білорусі перебуває 271 особа.

Нідерланди
У Нідерландах на коронавірус захворіли 24 людини. Перші хворі подорожували в італійському регіоні Ломбардія.

Сан-Марино
У Сан-Марино зафіксували 10 випадків зараження коронавірусом.

Норвегія
Станом на 28 лютого, у Норвегії 4 випадки зараження коронавірусом. Всі пацієнти перебувають у стабільному стані, тому їх розмістили на "домашній" карантин.

Північна Ірландія
У Північній Ірландії зафіксували перший випадок коронавірусу. Захворіла жінка, яка нещодавно повернулася з подорожі Італією.

Литва
28 лютого Литва повідомила про перший випадок зараження Covid-19.

Ісландія
28 лютого в Ісландії також підтвердили перший випадок захворювання на новий коронавірус.

Азербайджан
В Азербайджані зафіксували перший випадок коронавірусу. Захворів росіянин, який повертався з Ірану.

Латвія
2 березня Латвія повідомила про перший випадок зараження коронавірусом. Таким чином Латвія стала другою країною Балтії, де зафіксували коронавірус.


Профілактика Covid-19: як вберегтися
ВООЗ радить керуватися стандартними рекомендаціями щодо запобігання поширенню інфекції:
Регулярно мийте руки з милом;
Закривайте ніс та рот, коли чхаєте;
М'ясо, яйця та риба повинні термічно оброблятись;
Мийте фрукти та овочі;
Уникайте тісного контакту з будь-ким, хто проявляє симптоми респіраторних захворювань, такі як кашель і чхання;
Уникайте диких тварин та не відвідуйте ферми;
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я
.

Категорія : Світ


Залишити Коментар