У Китаї платять тим зараженим коронавірусом, хто йде в лікарню добровільно або «здає» сусіда

лютого 27 / 2020
У Китаї платять тим зараженим коронавірусом, хто йде в лікарню добровільно або «здає» сусіда
Влада китайських міст, де поширився коронавірус COVID-19, вдосконалює способи зупинити її подальше поширення. Один з методів – виплачувати гроші тим, хто прийшов у лікарню добровільно на перевірку, передає РБК.
Так, на початку лютого влада повіту Фансянь провінції Хубей пообіцяла виплачувати по $143 кожному, хто сам прийшов на перевірку і по $71,5 тим, хто повідомить владі про хворого.

Пізніше про виплату премій «донощикам» почали оголошувати і в інших містах. Так, наприклад, мерія Шицзячжуана пообіцяла виплачувати по $285 першому, хто повідомить владі про жителя, що недавно повернувся із Уханя. У Наньчані за таку інформацію обіцяють по 500 юанів. А влада міста Деян обіцяє нагороду в розмірі до 1000 юанів за інформацію про тих, хто приховує недавню поїздку за межі провінції Сичуань, торгує дикими тваринами, проводить масові заходи тощо.
Нещодавно влада міста Цяньцзян пішла далі і пообіцяла виплачувати істотно більше тим зараженим коронавірусом, хто добровільно здасться лікарям, повідомляє Reuters. Кожному, хто сам з'явиться на перевірку, обіцяють виплачувати по 1000, а тим, у кого діагноз підтвердиться, – відразу по 10 000 юанів ($1430). Тим же, щодо кого «виникли підозри», виплатять по 2000 юанів.
Щоб отримати виплату, потрібно виконати дві обов'язкові умови:
з'явитися на перевірку добровільно;
зробити це до 2 березня.
За даними Національної комісії з охорони здоров'я Китаю, на 26 лютого в країні (за винятком Гонконгу і Макао) було зафіксовано 78 497 підтверджених випадків захворювання COVID-19, 2744 людини загинули.
Категорія : СвітLoading...
загрузка...