В чому сенс твого життя і куди ти йдеш?

лютого 25 / 2020
В чому сенс твого життя і куди ти йдеш?
В чому сенс твого життя і куди ти йдеш? На це питання складно відповісти навіть самому собі, адже інколи його просто немає. Ти загруз в рутині, завзято щось робиш, йдеш незрозуміло куди і навіщо.
Коли у людини немає сенсу життя, то вона починає підкорятися тваринним інстинктам. Основними принципами стають бажання поспати, поїсти і розважитися. Людина більше їсть, більше п’є, більше спить, більше відпочиває, більше сидить у соціальних мережах, більше дивиться нескінченні серіали і більше лінується.
Якщо задуматися, то так веде себе 90% людей, коли cенс життя втрачений, а головними стають тваринні інстинкти. Немов це зграя мавп з низинними і примітивними потребами. Але тоді звідки у цих 90% людей такі сумні і нещасні очі?
Іноді ми заходимо в життєвий тупик і не розуміємо, що робити далі. Лікарі називають це кризою віку і депресією, але в більшості це не зовсім так. Людина втрачає життєві орієнтири і не бачить сенс свого існування. Вона б’ється немов птах у клітці і це безсилля її пригнічує.
У чому сенс життя?

Що робити, якщо застряг і життя так собі? Почни шукати свій сенс життя. Для чого ти існуєш і куди йдеш? Вчасно задані собі питання здатні змінити твій шлях в потрібну сторону.
Задай собі питання про сенс і спробуй його знайти. Це стане періодом, коли зможеш щось кардинально змінити в житті. Коли людина починає шукати сенс свого життя, то виходить за межі стандартного мислення і шаблонів натовпу. У цьому пошуку буде навіть важливий не тільки зміст, але й сама дорога до нього.
Життя без сенсу призводить до того, що людина лише втамовує потреби тваринного рівня. У цьому колі людина немов гвинтик великої машини, яка не бачить далі свого носа. Вона знаходиться в замкнутому списку потреб. Чи щаслива вона? Ні
Робити сенс життя зі споживання їжі чи алкоголю? Робити сенс життя тільки в роботі чи грошах? Робити сенс життя в демонстрації щасливого життя в соціальних мережах? Робити сенс життя в перегляді нескінченних серіалів і безцільному серфінгу в інтернеті?
Краще синиця в руках, ніж журавель у небі? Ця фраза придумана боягузам і людям, які задовольняють тільки свої примітивні потреби.
Спробуй знайти сенс і вгамувати свої вищі потреби
Раніше ти думав, що справжнє життя ось-ось почнеться і буде найцікавіше. Але потім раптово розумієш, що вона вже йде. Більш того, воно незабаром закінчиться, а ти не встиг багато чого спробувати встигнути. Ми всі колись помремо і мета не жити вічно. Істинне призначення людини – жити по-справжньому на всі груди, а не існувати.
Прикладом цього є слова фізика-теоретика Альберта Ейнштейна: «Прагни не до того, щоб добитися успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс.»
Категорія : СвітLoading...
загрузка...