Найстаріша в світі мама: жінка народила в 101 рік (ФОТО)

грудня 08 / 2019
Найстаріша в світі мама: жінка народила в 101 рік (ФОТО)
Знайомтеся, це найстаріша в світі мама. Їй 101, і вона народила 17-ту дитину!
Вважається, що з віком здатність до дітородіння падає, передає Ukr.Media. Зазвичай дітородний вік випадає на ті роки, коли у нас ще є сили і час возитися з дітьми. Але науково-технічний прогрес давно навчився звертати назад закони природи.

Нещодавно світ шокувала новина: 101-річна італійка народила 4-кілограмову дитину після пересадки яєчників.

“Деякі медики розкритикували цей випадок, тому що жінка зважилася на пересадку яєчників, зачаття і пологи у невідповідному для цього віці. Операція з пересадки була проведена доктором Олександро Пополиччи у приватній клініці в Туреччині — в Євросоюзі подібні процедури протизаконні“, – йдеться у повідомленні.

Мати, Анатолія Вертаделла, назвала народження своєї 17-ої дитини, Франческо, «доказом Господньої сили». За її словами, вона відчувала, що Бог покарав її, вразивши рак яєчників у віці 48 років, коли у неї вже було 16 дітей. Але тепер Бог повернув їй дар дітонародження.

Доктор Пополиччи говорить, що ніхто не має права засуджувати жінку.

“Анатолія, за його словами, народила прекрасного, здорового малюка, за якого можна лише дякувати Богу. Доктор говорить, що у світі, де багато дітей народжуються випадково або виявляються нікому не потрібні, треба радіти за малюка, у якого буде велика любляча сім’я“, – пише видання.

Також зазначається, що чоловік Вертаделли помер ще в 1998 році. Вона знайшла донора сперми через інтернет — це 26-річний католик, що було принципово для глибоко побожної матері.

Вона не чекає, що батько буде якось брати участь у вихованні дитини та зізнається в любові до покійного чоловіка й говорить, що до смерті залишиться вдовою. Вагітність, за її словами, була потрібна їй для здійснення вищого задуму.

Слід зазначити, що це не перший випадок, коли жінка народжує в настільки поважному віці. До цього вважалася найстаршою матір’ю Малегвале Рамокгопа з ПАР, яка народилася в 1839 році і стала матір’ю близнят в 1931-му — у віці 92 років!
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар