8-річна українка, яку удочерили американці, виявилася 22-річною карлицею

жовтня 02 / 2019
8-річна українка, яку удочерили американці, виявилася 22-річною карлицею
У США розгорівся скандал навколо сім'ї 45-річної Крістін Елізабет Барнетт і 43-річного Майкла Барнетта.
Пара з США в 2010 році удочерила українську дівчинку Наталію Грейс, а потім в 2014 році залишили її наодинці, виїхавши в Канаду. Тепер влада США звинуватила пару в неналежних батьківські обов’язки. На що батьки повідомили дивовижну інформацію – вони дізналися, що дівчинці насправді набагато більше років – як мінімум 22, але так як вона виглядає весь час, як дитина, визначити точний вік неможливо, повідомляє видання «Дейлі Мейл».

У момент удочеріння в документах було сказано, що Наталі 8 років і вона страждає на захворювання, пов’язаним з браком гормону росту.

«Я завжди хотіла велику сім’ю, але не могла більше завагітніти через ускладнення … Я подумала, що у мене є можливість допомогти комусь в цьому світі … А Наталія потребувала підтримки та піклування», – розповідала журналістам зі сльозами Крістін Елізабет Барнетт.

Сім’я Барнетт поставилася до українки, як до рідної. Вони оточили її турботою, возили в Діснейленд, купували морозиво, влаштовували спільні веселі ігри. Коли вони вперше взяли дочку на пляж, вона зробила щось, що позбавило їх дару мови.

«Хлопчики побігли в воду. І Наталія хотіла, щоб її віднесли до океану. Майкл і я дуже втомилися фізично, і попросили її зачекати кілька хвилин. І тут вона просто встала і побігла до води. Пам’ятаю, я глянула на Майка і подумала: «Що відбувається? Секунду назад вона не могла ходити, а тепер бігає », – розповіла Крістін.
Барнетт також розповіла, що була шокована, коли вперше побачила Наталю оголеною, купаючи її у ванній. У неї були лобкові волосся. “Я була шокована. Вона явно не була шестирічної », – каже американка.

«За її унікальною зовнішності дуже важко було судити про вік, але я почала думати, що вона була підлітком. Однак це мене не бентежило. Нас переповнювала любов до неї » , – каже жінка.

Але скоро ситуація погіршилася. Наталя почала чути голоси. Вона напала на одного з дітей під час відсутності дорослих. Вона розмазувала кров по стінах і по склі. Крістін стверджує, що дочка навіть намагалася вбити їх з Майклом. Так, одного разу вона штовхала свою прийомну матір на дроти, які під високою напругою. І підливала їй в каві хімічний відбілювач. А на питання, навіщо вона це робить, відповідала: «Я хочу отруїти тебе».

Наталія також загрожувала заколоти Барнетт, коли вони будуть спати. Іноді, прокидаючись вночі, вони бачили її, що стоїть над ними. І боялися заснути знову. Вони почали ховати гострі предмети.

«Вона робила всякі заяви, малювала малюнки, кажучи, що хоче вбити членів сім’ї, загорнути з тіла в ковдру і заховати їх на задньому дворі», – каже Крістін.

Зрештою подружжя звернулося до психіатрів. Один з них з’ясував, що дівчинці насправді 22 роки і порекомендував змінити її дату її народження в документах. Суд в Індіанаполісі, до якого звернулися Барнетта, офіційно ухвалив, спираючись на медичні свідоцтва, що Наталія народилася в 1989 році. Після зміни віку Наталії в документах з восьми років на 22 роки Барнетта більше не несли юридичну відповідальність за Наталію, яка відтепер вважалася дорослою.

Після цього Барнетта, забравши трьох своїх біологічних дітей, виїхали в Канаду, залишивши Наталію в квартирі, яку вони орендували для неї.

Влада США заарештувала подружню пару, звинувачуючи їх у тому, що вони залишили дитину саму, але потім випустили під заставу. Журналісти The Washington Post пишуть, що до сих пір незрозуміло, як маленькій сироті стільки часу вдалося прожити на самоті і чому розслідування тривало довгі п’ять років.

Тим часом, Наталія Грейс знайшла нову сім’ю. Релігійні подружжя зі штату Індіана – 36-річний Ентвон ??і 39-річна Синтія подавали прохання про те, щоб їх призначили опікунами Наталії Грейс Барнетт і повернули її «колишній» вік.

Слухання цього отримав широкий резонанс заплутаної справи відбудеться в жовтні і пройде в закритому від публіки режимі. Суду доведеться остаточно вирішити – чи є Наталія вразливою 16-річною дівчинкою або ж 30-річної обманщицею-соціопаткой.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...