Європарламент відхилив кандидатури єврокомісарів від Угорщини та Румунії

жовтня 01 / 2019
Європарламент відхилив кандидатури єврокомісарів від Угорщини та Румунії
Депутати Європарламенту не погодили кандидатури єврокомісарів від Румунії й Угорщини через конфлікт фінансових інтересів. Тепер Будапешт та Бухарест мають запропонувати нових кандидатів.


Комітет з правових питань Європарламенту відхилив кандидатури єврокомісарів від Угорщини та Румунії через конфлікт інтересів. Відповідне рішення комітет прийняв у понеділок, 30 вересня, повідомила Українська служба DW.

Зокрема, євродепутати вважають, що кандидат від Угорщини Ласло Трочані, який був запропонований на посаду комісара з розширення ЄС, не зможе суміщати посаду з роботою в його юридичній фірмі, повідомила агенція AFP. Щодо представниці Румунії Ровани Плумб, яка була кандидаткою на посаду комісара з питань транспорту, євродепутати були занепокоєні її кредитами на суму майже мільйон євро.

Ласло Трочані у своєму Twitter назвав рішення Європарламенту політичним та заявив, що піде до суду, щоб виправити "кричущу несправедливість".

Тепер майбутня очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) має визначитися з наступними кроками щодо кандидатів від цих двох країн.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар