ЗМІ розповіли останні новини про стан відомої актриси Анастасії Заворотнюк

вересня 17 / 2019
ЗМІ розповіли останні новини про стан відомої актриси Анастасії Заворотнюк
Актриса Анастасія Заворотнюк, яку глядачі полюбили за роль няні Віки в серіалі Моя прекрасна няня, знаходиться в глибокій комі після безуспішного лікування агресивного раку мозку останньої стадії.

Стан Заворотнюк тільки погіршується. Напередодні її підключили до апарата штучної вентиляції легенів.

Офіційної інформації про актрису немає, уся інформація надходить від ЗМІ. Корреспондент.net розповідає подробиці.

Заворотнюк лікувалася від раку мозку

48-річну Анастасію Заворотнюк доправили до лікарні в Москві більше двох тижнів тому. Чутки про виявлення в актриси онкологічного захворювання підтвердив продюсер групи Ласковый май Андрій Разін.

На своїй сторінці в Instagram він заявив, що лікарі, дійсно, діагностували в Заворотнюк четверту стадію раку головного мозку. Багато ЗМІ писали, що через вкрай важкий стан актрису ввели в стан медикаментозної коми.

При цьому піар-директор зірки Стас Христов спростував інформацію про госпіталізацію і назвав новини на цю тему маренням.

«Я отримав повідомлення від Анастасії у відповідь на публікацію (з інформацією про госпіталізацію), яку я їй переслав. Вона відповіла: «Химерно. Відчепись», — сказав він журналістам.

ЗМІ поговорили із сусідами актриси. Одна з них розповіла, що Заворотнюк останнім часом сильно змінилася зовні.

«Нещодавно я і Настю побачила. Навіть не впізнала. Вона завжди худенька була, а тепер повна, зовсім інша людина. Волос розкішних начебто немає, на голові косиночка. Дай бог, щоб вона видужала», — цитує сусідку Комсомольская правда.

Деякі російські видання писали, що рак мозку у Заворотнюк розвинувся через процедури ЕКО, за допомогою якої актриса восени минулого року народила третю дитину. Однак у таких даних немає наукового підтвердження.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...