Підірвався автобус з людьми: Потужний вибух прогримів на популярному туристичному курорті

вересня 14 / 2019
Підірвався автобус з людьми: Потужний вибух прогримів на популярному туристичному курорті


В результаті сильного вибуху загинули чотири людини. Трагедія сталася, коли повз закладеного вибухового пристрою проїжджав мікроавтобус з пасажирами.

На південному сході Туреччини сталося смертельне ПП. Там у четвер, 12 вересня, в провінції Діярбакир на автомобільній дорозі підірвався на вибуховому пристрої мікроавтобус з людьми, повідомляє видання Reuters. В результаті вибуху загинули чотири людини. Також було поранено 13 осіб. Всіх постраждалих терміново госпіталізували в державну міську лікарню. Як зазначає місцева преса, яку спричинив вибух, імовірно, стоять члени забороненої в Туреччині Робочої партії Курдистану.

Сильний вибух прогримів в готелі портового міста, після нього були чутні постріли. В результаті надзвичайної події є жертви і постраждалі. У портовому місті Кісмайо в Сомалі, прогримів потужний вибух у фешенебельному готелі «Хонда». Після вибуху очевидці почули стрілянину. Повідомляється, що на будівлю було організовано збройний напад. Вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник, який належить до радіальної ісламістської організації «Аш-Шабаб», яка взяла на себе відповідальність за теракт.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...