Чехія подвоїла кількість українців,які можуть легально працювати

червня 04 / 2019
Чехія подвоїла кількість українців,які можуть легально працювати

«Мова йде про подвоєння кількості наданих дозволів на роботу», - повідомив після засідання кабінету 3 червня міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршічек. Якщо до цих пір кількість нових працівників, які могли протягом одного приїхати для працевлаштування в Чехії, становила 19 600, то тепер їх кількість збільшено до 40 000 чоловік.

На засіданні уряду було схвалено висунуте МЗС пропозицію про підвищення кількості прийнятих заяв консульством Чеської Республіки у Львові в рамках особливого режиму для кваліфікованих робітників ресурсів з України. Також був прийнятий «Особливий порядок для українських працівників сільськогосподарської і харчової промисловості».

Раніше МЗС ЧР вже вказував у документах, поданих уряду, що обсяги дозволів на роботу, що виділяються в рамках режиму «Проект Україна» недостатні, а термін очікування подачі документів на «робочу карту» перевищує 80 днів, тому близько 20% українців відмовляються від наміру поїхати на роботу в Чехію. За даними Економічної палати термін очікування в консульстві ЧР у Львові становить 105 днів.

За даними Мінпраці, на кінець 2018 року в Чехії було працевлаштовано 121 086 громадян України, що становить більше 20% всіх працюючих в республіці іноземців.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...