Сексуальна орієнтація може змінитися: назвали вік

травня 13 / 2019
Сексуальна орієнтація може змінитися: назвали вік
Дослідники з США прийшли до висновку, що сексуальна орієнтація зазнає значних і часто невловимих змін протягом усього життя людини. При цьому, жінки їм більше піддаються.

Експерти зазначають, що сексуальна орієнтація містить багато аспектів життя, серед яких: до кого відбувається потяг, з ким людина займається сексом та її самоідентифікація, пише Taylor&Francis.

До недавнього часу дослідники зосереджувалися тільки на останньому аспекті, що спрощує, але не пояснює стан справ.


Використовуючи дані масштабного опитування американських студентів, вчені відстежували сексуальну ідентичність, поведінку і романтичні переживання понад 6000 добровольців у віці від 16 до 32 років. Їх тричі опитували про сексуальну орієнтацію: у підлітковому віці, на початку 20 років та ближче до 30-ти.

Результати наукової роботи показали, що як у чоловіків, так і у жінок виявили мінливу сексуальну орієнтацію, причому не тільки в підлітковому віці, але і у 20 років та після. У жінок у 20 років найбільш динамічно змінювалася сексуальна орієнтація.

При цьому 90% чоловіків вважали себе гетеросексуальними.

Дослідження показало, що 67% жінок з переважно традиційною орієнтацією у свої двадцять років вважали сексуально привабливими представників обох статей.

Однак ближче до тридцяти років жінки з цієї групи вибирали виключно чоловіків. Взагалі, жінки продемонстрували велику мінливість сексуальної орієнтації в міру дорослішання, ніж чоловіки.

Все тому, що жінкам складніше визначити свою сексуальну орієнтацію. Адже вони розглядають її значно ширше, ніж чоловіки. І навіть коли жінка вважає себе гетеросексуальною, то це не означає, що вона не проявляє інтерес до жінок. Ближче до 30 років сексуальна орієнтація людей стає менш гнучкою.

Висновок вчених: сексуальна орієнтація є дуже динамічною в віці 20-30 років.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...