Сотні загиблих: Під час великодніх богослужінь у низці католицьких храмів на Шрі-Ланці пролунали вибухи

квітня 22 / 2019
Сотні загиблих: Під час великодніх богослужінь у низці католицьких храмів на Шрі-Ланці пролунали вибухи
Під час великодніх богослужінь у низці католицьких храмів на Шрі-Ланці пролунали вибухи. Окрім того, вони прогриміли і в готелях країни. В результаті терактів, загинули щонайменше 290 осіб, відомо також про близько 500 поранених. В країні ввели комендантський час.

Де відбулися теракти і скільки загиблих?
Об'єктами атаки стали чотири дорогих готелі в столиці Шрі-Ланки Коломбо і її околицях (зокрема "Шангрі-Ла", "Циннамон Гранд" і готель Кінгсбері), а також три церкви в містах Коломбо (св. Антонія), Негомбо (св. Себастьяна) і Баттікалоа. Вибухи сталися в день святкування католиками Великодня. Перші шість вибухів пролунали зранку 21 квітня, сьомий і восьмий – близько полудня. Про це інформує AFP.

Читайте також: Теракт на Шрі-Ланці: місцеві жителі розповіли, що насправді відбулося (фото та відео) Теракт на Шрі-Ланці: місцеві жителі розповіли, що насправді відбулося (фото та відео)

Щонайменше 290 осіб загинуло в результаті серії терактів. Окрім того, відомо про близько 500 потерпілих. Про це повідомляє видання Hindustan Times з посиланням на джерела в поліції.


Категорія : Світ


Loading...
загрузка...