Наймолодша бабуся у світі

квітня 13 / 2019
Наймолодша бабуся у світі
23 -річна румунка Ріфка Станеску стала наймолодшою ??бабусею в світі, побивши рекорд попередньої 26-ти річної бабусі… Як то бути бабусею у 23 роки?

Ріфка звела на нуль старання 26-річної екс-рекордсменки з Англії, завівшись онуком у 23 роки.
23-річна румунка Ріфка Станеску. У 12 років вона народила дівчинку Марію, а через рік – хлопчика Нікалая. Дочка вирішила піти по стопах матері і в 11 років народила сина Іона.

Одруження, заміжжя і народження дітей у румунських циган – справа швидка. Діти заручаються відразу після народження, а ранні шлюби у них- не виняток, а норма. Ріфка Станеску, наприклад, чекала шлюбу зі своїм судженим з 2 -річного віку. Правда, з одруженням не вийшло – Ріфка « не дотягнула» до призначеного терміну всього пару років, віддавшись в 12 років іншому « по любові». Іонел Станеску, 13- річний коханий Ріфки, від дитини не відмовлявся, але факт аварії планів на майбутнє дочки викликав у батьків нервовий зрив і багато емоційних випадів у бік новоявленого зятя. Але все одно діватися вже було нікуди, тому тихо зіграли весілля і дружно народили доньку Марію, названу так на честь своєї бабусі (яка, до речі, стала прабабусею в 40 років). Батьки жениха сплатили необхідне в таких випадках придане і молода сім’я стала жити та добра наживати.

Через рік Ріфка подарувала чоловікові ще одну дитину- Миколу, ще через пару років маленька Марія пішла до школи, а через ще пять років заявила матері, що вона вагітна і хоче заміж. Швидко ці справи робляться у Станеско – Марії на той момент було 10 років. Мамочка Ріфка, маючи за плечима солідний багаж досвіду і знань в галузі раннього гормонального розвитку, доньку розуміла як ніхто інший, перечити їй не стала і повторилася історія 11 -річної давності – весілля, придане, дитина. З тією лише різницею, що у Марії народився син, якого назвали Іоном.
Можна сказати, що в селі Інвести виховання підростаючого покоління поставлено на самий демографічно високий рівень. Одне погано – фотографій є всього 2 штуки, а відео відсутні начисто. Але якщо розібратися, їм не до інтерв’ю та зйомок – дітей ростити треба, рекорди нові ставити…
Категорія : Світ
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...