У польському Жешуві за останнім словом техніки обладнали аеропорт (ВІДЕО)

квітня 06 / 2019
У польському Жешуві за останнім словом техніки обладнали аеропорт (ВІДЕО)


Сучасний аеропорт у польському місті Жешув відвідали журналісти «М-Студіо» у рамках обміну досвідом з колегами із Польщі. Це одна з найбільших інвестицій Підкарпатського воєводства, гордість міста Жешув, на околиці якого знаходиться летовище.

Крім того, що аеропорт обладнаний за останнім словом техніки, супроводжується інфраструктурою, ще й має соціальні родзинки.

3200 метрів – друга після Варшави за найдовша злітна смуга у Польщі, новий сучасний термінал аеропорту Жешув, 600 тисяч середній пасажироборот, понад 300 працівників – так виглядає одна з найбільших інвестицій Підкарпатського воєводства. Безкоштовний паркінг, телефон, кімната матері та дитини тощо – летовище має чимало переваг.

Унікальний аеропорт і тим, що у новому терміналі діє капличка, де міститься релігійна реліквія для вірників – краплина крові Папи Римського. Поруч – виставка, присвячена одному з важливих етапів історії Польщі. Експозиція містить фото та біографії поляків, які рятували євреїв під час ІІ світової війни.

Ангар для технічного обслуговування літаків та польотів обладнаний за останнім словом техніки, забезпечують його 50-170 працівників. Гвинтик за гвинтиком – і літак розібраний до самої обшивки під час проведення техогляду. Короткий огляд триває кілька годин, поглиблений – майже місяць, його здійснюють раз на півтора року і коштує понад 3 з половиною мільйони злотих.

Подбали й про інфраструктуру. Поруч розмістився сучасний виставковий центр, у розпалі будівництво готельно-ресторанного комплексу. Також щороку Жещувська політехніка забезпечує і кадрами: пілотами, технічним та обслуговуючим персоналом, серед яких чимало українців.

Категорія : Світ


Loading...
загрузка...