Віктор Медведчук і Юрій Бойко провели економічні переговори з прем’єр-міністром РФ Медведєвим і главою “Газпрому” Міллером

березня 22 / 2019
Віктор Медведчук і Юрій Бойко провели економічні переговори з прем’єр-міністром РФ Медведєвим і главою “Газпрому” Міллером

Делегація політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” на чолі з головою політради Віктором Медведчуком і підтримуваним партією кандидатом у президенти Юрієм Бойком проводить переговори щодо низки економічних питань з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою “Газпрому” Олексієм Міллером. Трансляцію зустрічі вів телеканал “112 Україна“.

Переговори ініційовано українською стороною.

Раніше Віктор Медведчук наголосив, що Україна сьогодні купує російський газ за формулою “Дюссельдорф+” і ціну газу для споживача за рахунок цього завищено. Також він вважає, що єдиний для України варіант збереження своєї газотранспортної системи – створення газотранспортного консорціуму.

Нагадаємо, у 2014 році Росія вирішила перевести Київ на постачання газу за передоплатою, після чого Україна скоротила закупівлю російського газу і почала закуповувати реверсний газ в Європі. У листопаді 2015 року “Нафтогаз” перестав купувати газ у “Газпрому”.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...