Як смартфони “продають” своїх власників: неочікувані деталі

березня 16 / 2019
Як смартфони “продають” своїх власників: неочікувані деталі
Анонімні методи стеження за смартфонами можуть розповісти про вподобання покупців в магазинах і супермаркетах.

Для цього не потрібно встановлювати на смартфон спеціальні додатки для стеження. Все цілком легально і прозаїчно. Практично всі використовують сервіси для отримання новин про погоду або діляться з іншими своїм місцем розташування.

Про це повідомляє інформагентство CNBC. За даними молодої компанії Cosmose, практично на кожному смартфоні в Китаї встановлено не менше 7 додатків з відправкою поточних координат власника – тобто “зливу” інформації.

Компанія Cosmose є одним з найбільших постачальників даних про переміщення власників смартфонів у більш ніж 100 магазинів Китаю. Це інформація про власників близько 1-го мільярда смартфонів.

Компанія продає дані користувачів таким брендам:
Burberry
L’Oreal
Subway
Budweiser.

Проте жодних приватних даних Cosmose не збирає і не зберігає.
Як смартфони “продають” своїх власників: неочікувані деталі

Передається тільки маршрут смартфона всередині магазину від прилавка до прилавка.

Точність позиціонування при цьому досить хороша – радіус дії до 2-х метрів. Цього достатньо, щоб визначити, чи після того, як людина відвідала примірювальну і повернулась до каси. На кожному смартфоні в Китаї встановлено не менше 7 додатків з відправкою поточних координат Відстеження переміщення смартфонів по магазину дозволяє виявити місця, які найбільше зацікавлюють споживача. Саме тому контекстна реклама з допомогою цих даних, стає максимально ефективною.

Досвід використання такої системи в Китаї показує, що випадковий відвідувач магазину може швидко перейти в розряд покупця. Від Китаю до США Успіх в Китаї підштовхує компанію Cosmose працювати й у США.

Раніше вже було доведено, що в США анонімні дані про переміщення смартфонів збирають близько 75 компаній. Всього відслідковують до 200 мільйонів пристроїв. Ці дані готові купувати продавці й такі інтернет-гіганти, як Facebook і Google.

Ринок реклами з відстеженням переміщенням смартфонів в поточному році може досягти 21 мільярд доларів. Це вагомий аргумент для стеження за щоразу більшою кількістю відвідувачів магазинів. Аналітики відзначають, що прагнення до анонімності змінюється апатією: Вони і так все знають. Так що користувачі перестають звертати увагу на приватність, жертвуючи нею для зручності здійснення покупок.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...