В Італії ґвалтівників виправдали через "непривабливість жертви"

березня 13 / 2019
В Італії ґвалтівників виправдали через "непривабливість жертви"
Аргументом судді було те, що жінка надто чоловікоподібна і не могла сподобатися підозрюваним.
В італійському місті Анкона місцеві жителі вийшли на протест через звільнення чоловіків, підозрюваних у зґвалтуванні. Їх відпустили через те, що судді визнали жертву занадто "чоловікоподібною", щоб привернути увагу чоловіків. Про це повідомляє The Guardian.

На жінку перуанського походження напали двоє знайомих чоловіків у 2015 році, тоді їй було 22 роки. Жертва стверджує, що вони підсипали їй наркотики, потім один з чоловіків ґвалтував її, а другий стояв на сторожі.

Медики підтвердили наявність травм, що відповідають зґвалтуванню, і слідів наркотиків у крові. Після розгляду справи судом нижчої інстанції, підозрюваних відпустили. Тільки після скасування цього рішення судом вищої інстанції стали відомі причини, за якими було знято звинувачення.

Судді, які розглядають цю справу (всі були жінками), визнали жертву "занадто чоловікоподібною" і не здатною привернути увагу чоловіків. Також наголошується, що один із ґвалтівників записав номер жертви під ім'ям "Вікінг". Справу передали в суд міста Перуджа і її розглянуть повторно.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...