В столиці Бангладешу вибухнув будинок: одночасно згоріли 80 людей

лютого 21 / 2019
В столиці Бангладешу вибухнув будинок: одночасно згоріли 80 людей


Моторошна надзвичайна подія шокувала жителів столиці. Повідомляється, що страшний інцидент стався вчора ввечері, 20 лютого.

Як відомо, пожежа охопила багатоквартирний будинок, який розташований в старій частині міста.

Відзначається, що вчора ввечері в столиці Бангладешу спалахнула потужна пожежа, жертвами якого стали десятки людей. Як пишуть місцеві ЗМІ, вогонь охопив багатоквартирний будинок, який знаходиться в старій частині Дакки.

Також повідомляється, що цей багатоквартирний будинок використовувався як хімічний склад. Вогонь, за словами очевидців, був настільки сильним, що швидко поширився на прилеглі будівлі.

“Коли там вибухнув газовий балон, будинок миттєво охопило полум’я з клубами отруйного диму. Потім вогонь перекинувся ще на 4 будівлі”, – йдеться в повідомленні, опублікованому в Telegram-каналі LifeShot.

“Зараз знайдено 56 тіл. Кількість жертв може зрости, оскільки пошук все ще триває”, – заявив в коментарі журналістам представник пожежної служби та цивільної оборони Юліфікар Рахман.

Однак пізніше пожежні уточнили дані про загиблих. За останніми даними, в результаті пожежі в столиці Бангладеш загинули як мінімум 80 осіб. Рятувальні бригади продовжують пошукову операцію.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...