Терміново, розбився літак з людьми: перші подробиці трагедії

лютого 10 / 2019
Терміново, розбився літак з людьми: перші подробиці трагедії
Катастрофи на борту Мі 8 зазнали 23 людини. Велика авіакатастрофа сталася на спірних територіях, в якій миротворці намагаються врегулювати конфлікт вертоліт Мі-8 Військово-повітряних сил зазнав аварії з військовослужбовцями всередині. 10 лютого Представники Тимчасових сил ООН по забезпеченню безпеки повідомили подробиці на сторінці Facebook.

Вертоліт з військовими, які діють під егідою ООН, летів з суданського міста Кадуглі в район Абьей, розташований на кордоні поблизу Эфіопії. Під час посадки транспортний засіб звалилося і розбилося. Як видно на фотографії, Мі-8 протаранив контейнери і конструкції на базі ООН.

Терміново, розбився літак з людьми: перші подробиці трагедіїЗа даними спікерів, з 23 осіб на борту троє загинули в результаті катастрофи. Ще 10 учасників події отримали травми. Зараз троє поранених з них знаходяться в в лікарні міста Кадуглі. Медики доповіли про критичний стан постраждалих.

Виконуючий обов’язки глави місії ЮНІСФА і командувач Силами генерал-майор Гебре Адха Волдезгу заявив, що його підлеглі розслідують причини аварії вертольота. «Ми глибоко засмучені тим, що сталося сьогодні вдень. Ми висловлюємо співчуття сім’ям загиблих в авіакатастрофі », – сказав військовослужбовець.За словами генерала, кількість жертв події могло бути набагато більшим. Однак персонал ЮНІСФА оперативно відреагував на ситуацію і вчасно надав допомогу травмованим пасажирам вертольота. А також виконав евакуацію.

Абьей визнаний африканської територією з особливим статусом. Вона стала причиною суперечки між Південним і Північним Суданом. В даний час зону утримує північне уряд. Ефіопські миротворці за підтримки ООН намагаються не допустити ескалації конфлікту.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...