В Італії туристу продали морозиво за 25 євро, заклад оштрафували на 2000

січня 11 / 2019
В Італії туристу продали морозиво за 25 євро, заклад оштрафували на 2000


Турист не погоджувався із ціною, коли йому її озвучили, але все ж таки заплатив. Персонал після цього заявив, що “наше морозиво коштує дорого, тому що воно смачне”.

Італійський екскурсовод тайванця викликав поліцію, яка наклала штраф після того, як стало відомо, що меню закладу ховали від клієнтів за прилавком.

“Приховування цін дуже поширене і це звичка, яка створює погане враження в усьому світі, враховуючи, що головними постраждалими є туристи”, – заявив представник поліції Еліо Ковіно.

У зв’язку з тим, що кількість туристів в Італії збільшилася, серія подібних шахрайств регулярно потрапляла у новини.

Минулого року у Венеції японським туристам виставили рахунок за звичайний обід на суму $1100. У 2017 році британський викладач розповів, що змушений був заплатити 463 євро за обід після того, як їм подали устриці, які він не замовив.

Нагадаємо, свого часу мер Венеції Луїджі Бруньяро розкритикував туристів, які скаржаться на те, що місто є занадто дорогим, та назвав їх “скнарами”.

Однак після недавнього інциденту, про який повідомляли по всьому світу, Бруньяро сказав, що якщо “ганебний епізод” буде підтверджено, то міська влада обіцяє покарати винних.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...