Американський корабель вже в Чорному морі! На борту до півтисячі піхотинців

січня 07 / 2019
Американський корабель вже в Чорному морі! На борту до півтисячі піхотинців


Десантний корабель 6-го флоту ВМС США USS FortMcHenry (LSD 43) увійшов у Чорне море.

Про це повідомляється на сайті американських морських сил в Європі і Африці (NAVEUR-NAVAF).

"Входження USS Fort McHenry в Чорне море підтверджує нашу спільну рішучість забезпечити безпеку на Чорному морі і посилює наші міцні відносини з нашими союзниками по НАТО і партнерами в регіоні", – сказала командувач 6-м флотом США віце-адмірал Ліза Франчетті.

Відзначається, що корабель буде проводити спільні операції з союзниками і партнерами для забезпечення безпеки і стабільності в Європі.

USS FortMcHenry може розмістити на своєму борту до півтисячі морських піхотинців. Для їх висадки на борту передбачено розміщення десантних кораблів на повітряній подушці LCACs (до 5 одиниць) або десантних катерів LCM-6s (до 21 одиниць).

Основні характеристики: водотоннажність – 16,1 тисяч тонн, довжина – 185,6 м, ширина – 25,6 м, осадка – 6,4 м, швидкість ходу понад 20 вузлів, дальність плавання – 8000 миль (20 уз.), Екіпаж – 22 офіцера, 391 матрос + 500 морпіхів.

Також на борту корабля розміщенj майданчик для посадки і зльоту повітряних суден типу вертоліт або конвертоплан.

Варто зазначити, що окрім захисту та моніторингу кордонів у вигляді додаткового Корабля та спеціалістів, Україна отримає жля посилення військово-морських оборонних можливостей України уряд США ухвалив рішення надати нашій країні фінансову допомогу у розмірі 10 млн доларів. Відповідне рішення вже було оприлюднено Держдепартаментом Сполучених Штатів.

“У відповідь на небезпечну ескалацію зі сторони Росії Державний департамент, за згодою Конгресу, виділить додаткові $10 млн за програмою військової допомоги зарубіжним державам для подальшого нарощування військово-морських можливостей України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо:

Військово-морський флот США регулярно діє в Чорному морі відповідно до міжнародного права, включаючи Конвенцію Монтре.

Протягом 2018 року керовані ракетні есмінці класу Arleigh Burke USS Ross (DDG 71), USS Carney (DDG 64) і USS Porter (DDG 78), командно-контрольний корабель класу Blue Ridge USS Mount Whitney (LCC 20), десантний корабель-док Harpers Ferry класу USS Oak Hill (LSD 51) і високошвидкісне судно класу Spearhead USNS Carson City (T-EPF 7) проводили операції в Чорному морі.
Категорія : Світ
Ладьо
7 січня 2019 22:39

Цікаво якою ракетою Путін потопить цей корабель світового жандарма, який всюди лізе наводити демократію-  Калібром чи Авангард ? :)  Мабуть калібром , бо авангард міжконтинентальна :)


Пригожин и Шойгу
8 січня 2019 11:38

Нєа, служівий... тою што Штати розхуярили в хлам у Сирії хваленоє кацапськоє "армія Вагнера". 

Жги исчо, дятел!


Ладьо
9 січня 2019 11:42

А коли США бомбили Югославію і Лівію і Ірак - тоже вибирали файні ракети чи томагавки, і списані тоже запускали по цим країнам ? Чого вони лізуть всюди?   Новий світовий порядок і демократію несуть всім і тим кого вони розбомбили і прнесли їм той хаос  ?    США (стержень ) і глобалісти неокони - вот зло головне.


Озабоченому політиков
9 січня 2019 13:28

Чувак, пойми - ваші кацапські тьорки з амерами у кого пуца більша, закарпатців не іпуть зовсім. Такшто чеши удсіть лєсом!


Олег
9 січня 2019 15:05

Сами придумали "армию Вагнера", сами ее туда отправили, сами победили:))))).... Пригожина "сделали" чуть ли не личным поваром Путина... Но если посмотреть тендеры на обслуживаание Кремля - то фирмы Пригожина там нет от слова совсем... Но кому какое дело... СМИ и телевизор что угодно сделают, если самому мозги не включать... 

 

А на самом деле США дали люлей банде каких то наемников, которые за бабки полезли отнимать у курдов для местного князька нефтяной заводик:))) В зоне ответственности США. Ну и были там среди них русские, латыши, поляки и даже украинцы.

 

Люлей дали с ведома российского командования. То что там были граждане России среди остальных - это факт. Ну блин... Есть такие кому хоть кол на голове теши... И жить по иному они не умеют, ни молоток в руках держать, ни у станка стоять... Таких вот лучше и спроваживать в такие "вагнеры" - мусоризация. 

 

По кораблю.... Никакой для России угрозы это 40 летнее корыто не несет. Поплавает и уйдет, это рутинная служба , которую несут по очереди все корабли стран НАТО. Раздули СМИ с обеих сторон. Тем более рядом с ним мирно плавает российский фрегат. Туды сюды, куда он туда и фрегат. Пока американец сидит в Констанце. А не плававет по морю. А может что то такое привез в грузовых трюмах. 


Придуманная Вагнера
9 січня 2019 15:29

Олежка, абидно да, когда янки ипут вас, кацапов, и в хвост и в гриву? Ничего, расслабься, и получай удовольствие, ибо все только еще начинается...


Ладьо
9 січня 2019 18:51

Ти сомаре єден ...кіть ісь закарпатський, то бізонь же ковдуш ай то видав із даякого неошколованого села .... то не кацапські тьорки з амерами. То глобальна політика коли цілим світом хочуть управляти жидомасони США (глобалісти, неокони). Они обнаглівші америкоси каждому диктувуть же шо має робити , а тих ко не угодний і слабіше них - тих просто несуть їм дерьмократію - бомблять ракетами і уничтожавуть фізично ги Каддафі і Хусейн і Милошевич ... Но коли їм не по зубах, бо бояться отвітного удару - то они всяко травлять тоті держави і роблять їм пакості... як то Іран, і Росія і Китай ..і Венесуела і Бразілія і Сирія ... і даже Франція - де орагнізовали недавно бунт-майдан за то што французи ведуть себе не так як хоче командовати дядя Сем - вот вам і майдан-бунт тих у жовтих лайбиках .. ... От файно їх послав колись на хер президент Філіпін Дутерте, коли вун повів же його країна не колонія і Обаму послав у гузицю ... ..


СЛАВА
9 січня 2019 19:55

Коли вже до них дуйде!?!


чепушилови ладьо
9 січня 2019 21:25

Пискляк свуй кацапський прикрий, гнида пропагандистська.

Ти троль вушливий, пиз*уй сам у Венесуелу, удкіть уже мільйони людей повтікали.


XXL
9 січня 2019 22:29

Як увiйшов у Чорне море, так i вийде з Чорного моря, у них розпочалася путина на пригоди, якщо вести себе по хамськи можнo i по шнобилю заробить. Такi випадки вже були 1988р.

 

Вытеснение кораблями ВМФ СССР кораблей 6 флота ВМС США

 

https://youtu.be/a7YBSJ4XS3s


1913
9 січня 2019 22:48

Зрівняв перст із х..., то бішь нинішню Росію із сверхдержавою СССР. Ти іще із 1913 роком усьо зрівнюй. Уже проходили...


Ладьо
10 січня 2019 00:05

Ти не лем неошколований воняк, ай щысь не воспитаний ги марга тота што реве и пердиш ги кунь  и смердиш ги цаписико.

Таких би  нам кіби боли на Україні, што переживавуть за свуй народ и державу,  ги  Уго Чавес у Венесуелі бов  а вадь  Каддафи із Лівії  - то може би туй ліпше жилося. Мирова закуліса дала приказ убрати цих лідеру, а їхні держави знищити, що и видиме так і є  -  цвітущу як Лівію колись розбомбили НАТО і розграбили руками ісламістов ,тоже  шось похоже хочуть зробити із Венесуелов - задавити її економічно,  но она не зддаеся, бо їх президент то нормальний і стоїть за их народ, а не як до сравненія сись алкаш Парашенко прихвостень Америки и жидоанала , довів Украину до найбіднішої держави Европи тепер так є. Так шо не сери на Венесуелу - ти засранець - фійовке  і ціцяй дальше США жидомасонсьскуй пропагадні ти їх інструмент і маріонетка, троль. Може тобі щі они и грант даякий дадуть вадь пачку печення пришле тобі нийнва Нуланд. 


XXL
10 січня 2019 01:25

Гiрко там слину промикавуть за лужов дивлячись як Россiя стає супердержавов, в першу чергу по вiйськовим технологiям, але такiй мавпi, малфi, яка злiзла из смерики це не порозумiти, бо кастрюля на головi не дає розмножатися розумовим клiтинам. 


пропагандистькій мавпі
10 січня 2019 11:55

  • Чуєш ти, чмо пропагандистськоє, де дочки і бивша жона Путіна, ци діти Лаврова, чи інших ваших фивників? У  Росії живуть? А може у Венесуелі? Неєа... самі предпочитают жити на Заході: у Франції і США.

Так што закрий хлєбало, ніщеброд кацапський, і получай удовольствіє от того, як таких лохів ги ти, розводить ваша олігархічна газпромовська еліта.


Ладьо
10 січня 2019 16:27

Ти не воспитаний (мавпа, малфа, бібізяна, мартишка).  А Чмо (як ти пишеш ) там тобов руководить і дає тобі указанія і промивать ти мозги,  но вибачай за грубость.  Ти явна гнида прозападна, подстикла и маріонетка продажна  - за гранти  и печеньки од Нуланд смердиш ги будар нечищений і повторяєш заготовки давно протухші.

Я в отлічіє од тебе свою думку маву, а ти пердиш всяку єресь, што ти повідять ці промивуть твої мозги та видав і дустанеш  грошенят од спонсору за тото. Нараз видно, же ти вадь "порохобот", вадь жидобандеровець вадь агент мінстець, хер тя знає ко тя кормить і на якому ти поводку гуляєш раз такоє гавкаєш, кому ти служиш.  Но як написано боло щи в писанії - "по плодам їх  їх и узнаєте". Уже видиме які плоди за 5 року одколи Україна стала фактично колонійов США и ЄС і у петлі кредитов од МВФ - масовоє обнищаніє і масова трудова еміграція трудоспособного і активного населення, катастрофічний спад промислового виробництва і всього виробництва, процвітаюча корупція в тому числі  звязана на войні,  розділення і стравлювання різних національностей по мовних ознаках , по вірі і т.д., І рост цін і тарифу на газ, комунальні послуги і продукти харчування  ... - вобщем куда не побзерай іде деградація вшиткого у всіх сферах і першу чергу для простого народа !!!  І лем людям мозги запудрювуть всякой херньов  вішавуть бігборди , указувуть по телевізору .... як колись ЖИТИ По Новому (Порошонко),  і  бред про НАТО (Яценюх ), про  безвіз,і  кампанія пустозвонства  про переіменування городу  і вулиць і т.д. і тому подобноє .і теперь свіжа маніпуляція  про армавір (армія мова віра), про зниження цін на газ у два рази (Мразь Тимошонка Юля) і т. д і тому подобноє ІМЯ ЇМ Легіон-   ....  .    А де бл*дь економіка, де рост , де зліпшення життя простого народа ???   Де європейські зарплати ? де обіцяноє процвітання, де жити по новому ???   Назви факти паскудо  .... факту нема, факти свідчать про протилежне !  А ти туй смердиш всяку херню.  Який б*ядь газпром ? які нах** кацапи ?  Ти щи скажаи  же  кругом вшиткі агенти Кремля і лічно царя Путіна.  Ти шо заучив єдну пісню і постоянно її кукурікаєш, ти прозападноє гуно, проплачена маріонетка.. Ти за тото што продвигаєш прозападну агітацію дустаєш точно доллари із даякого гранта!  Ти і такі як ти, што сь те бизівно скакали на майдані, типирь дібрі сь те увіділи  же до чого то дуйшло і іде дальше вшитко. І народ уже видтить і розуміє.   Но може ти щі сь  не поняв і не хочеш розуміти  же тебе і вас і весь народ  розвели і на*бали українські олігархи разом із  жидобандерами на службі у американського хазяїна. І корінь проблем іменно там ...   (нажаль Україна це розмінна монета у геополітичній боротьбі і яку іспользує іменно Запад ги свою колонію і площадку і источник ресурсу для атаки в першу чергу на сусідню  Росію , яку їм треба знищити чи закабалити,    І приклад -  як  колись они  в Лівії, Югославії, Ірак, а теперь в т.ч. Іран, Венесуела  - і всіх прочих  неугодних ).  

Рекомендуву тобі, як активному стороннику запада -  США з ЄС  почитати матеріали сього доста авторитетного і розумного  американця Paul Craig Roberts (Пол Крейг Робертс) -   https://www.paulcraigroberts.org/


Кіть не знаєш англійську мову то читай його статті в переводі.

 


Нищебродови Ладьо
10 січня 2019 17:54

Што, гнидо кацапська, нічого ти уповісти - чого Путіна дочки і бивша жона на Западі живуть, а не дись в Мухосранську Росії? Тай діти інших кацапських начальників-олігархів живут у США, Британії, Франції, Голландії.

Іпали они на бабу Рашу з її скрепами! 

Так што соси лапу, лошара пропагандонська! Свої басні розказуй для таких нищебродів кацапських в Ольгіно ги ти, яким нич, крім свого зассаного Мухосранска  в жизні не світить. 

БГИ-ГИ-ГИ!!!


Ладьо
11 січня 2019 00:42

       Ти дебіле клінічний, соси лапу и можеш  х*й амирикосам і лічно Обамі  вадь Трампу (кіть дасть тобі Доналд бо вун не всім дає ціцяти даже Петю приняв не сразу, а коли тот йому ввалив там 400 тис долару за прийом у пана президента США).  Ти глупий неошколований и возможно  недоправлений в мозги  вупердку, ти у Путіна лічно ся позвідай то, што тебе інтересує за його жону і дочку што де і як и  ко де бов. Вун ти вповість саракови же што і як.  дасть ти ответ письменно.


      Пак ти ху*ню несеш пусту як и твоя голова пуста,  и мозги твої ги яма помойна што ти насрали в твої тупі і жадні тоті  мозги скоти парашенки яценюхи тимашенки кравчуки вальцмани гройсмани трупчинови  капитиельмани пашинські  каломойські  тягнибики  парубії ахметови і  тарути  шиліякі олігархи и жидобандери  и многі другі гондони и паскуди, сволочі і гниди продажні  америкосовскі сосальники и маріонетки грантоєдські. 

       Ти  тварюка захищаєш сисю мерзку антинародну псевдоукраїньску владу, яка народ довела до ручки  і даже не зуб ногов.

   Сука ти масонська продажна- тебе народ би просто пустив по кругу як петуха и на кол посадив.  Щи прийде час нести відповідальність перед народом твоїм хазяївам і може і тобі сволочі.  

    Ти видно падло продажноє, одробляєш свою кормушку,  іудовську зарплату доларову грантоєдську. Та мусиш гнати всяку ху*ню под давно протухші шаблони і без адеквтаного аналіза ситуації ... Ти як малфа (обізяна) што пародірує своєму хазяїну.   Закляв бись ся, і збісив , як казала баба Ганя -сосідка з нашого села.  


Неудачнику Ладьо
11 січня 2019 07:14

Перед тим ги туй срати, підаре ольгінскій, ФУЙ вонячий кацапський, што сосеш, із хлєбала свого утягни .

Ти, чмо пропагандистськоє, - неудачник і імпотент по жизні, не трібноє ні на нашто. 

Ішаку кастрований, кому ти туй будеш казки про Запад розказувати? Я за рік по ділам фірми по декілька раз в Бельгії буваю. Два раз в році отдихаєме із сімйов Австрія і Греція.

Гандоне пропагандистський, ти рамси попутало. На Закарпаттв каждий другий знає, яке життя на Заході.

Кому ти фуфло йсе втираєш, кимаку калхозний. Пока люди бабки заробляют, іди, ніщеброде читай дальше труди Чавеса, кадафі, можеш і Кім Ір Сена. 

Но ти і КОНЬ ПЕДАЛЬНИЙ!!


Ладьо
11 січня 2019 13:50

Здоров, сомаре смердячий. Но што ти щи написати, ти манкурте пудгнитий, мавпоподобний порохоботе? Уже хвалиш ся - такий ись гоноровий і крутий же ти равного ниє - пак ходиш і по бельгіях і греція та австрія. Ти великий крутелик, а я і не догадувався же ти такий состоятельний чувак бізесман видав, і бабла маєш купу лопатов гребеш. Се- ти великий просто подвиг совершив, крутиш-мутиш штос, збераш у штрімфлю гроші ги мошко. Но та ціни ти ніє який ти крутий, це просто вершина успіха, до фраса - майже нич не робиш лем ся возиш по європі і отдихаєш во всю. Да ти виходить майже і великий херой, євроінтегратор заслужений, кіть ти вірити - ти уже на всі 100% в Європі ги кажеш. Скоро там і жити будеш дагде у Брюсселі на чесно зароблені непосильниим трудом, разом із жидами по новому. Ти вже у Європі так які тоті парашенки, яценюхи, тимашенки, гройцмани, каломийські , пашинські авакяни і прочі отморозки поставлені Западом знищити Україну і превратити її в колонію , а неселення у полу рабу, які на*бали народ коли вішали лапшу на вуха коли бов майдан останній.

Вобщем, равного ти ниє межи тіма 15 міллліонів громадян України, які змушено виїхали (і продовжують виїжджати) на зароботки по світі - і по європі, і по росії, благодаря політики тої власті, політику якої ти тут так ряно и активно захищаєш і яка поставлен Заападом для управління колонійов под іменем Україна. І твуй обоготворенний тобою як ікона - Запад де українці міліонами роблять гастарбайтерами і чим дальше тим більше уїжджає из цьої держави, бо туй "жиди по новому" роблять такое невиносимоє житття для людей, же народ масово іде хто куди і в Європу, і в Росію і инде на зароботки. І се біда коли трудоспособноє активноє населення в такому масштабі, масово покидає Україну. Бо Запад (Європа, США), який ти так відчайдушно захищаєш і восхваляєш всім восхищаєшся, відвів для України роль сировинного придатка (в т.ч закарпатський ліс кругляк ) і джерело дешевої робочої сили, та ринку збуту своїх товарів, - такий собі колоніальний статус. А ти так тому радуєшся же наші люди масово уїжжають туда жеби заробити на дітей на сімї... І хвалиш Запад, який не зацікавлений щоби Україна була и сильна і розвинута. Но тобі поху* бо твої мозги протухші не можуть осмислити дальше 100 долларової купюри і пляжа в греції. Може тобі і добрі, бо ти кіть вірити же што пишеш шось мутиш із фірмов , навірно купи-продай, но то не грає ролі, та і мені і пофіг то чим ти так хвалишся- я тоже не бідую.

Но якщо говорити про це все, шо твориться (і ти це розумієш тварь хоть і смутно), то ця держава Україна майбутнього немає. Хто зможе, то кудась уїде, але всі не зможуть уїхати і шо дальше?? , яка перспектива у держави Україна ? Як казали прозападні агітатори і майдауни -"Велика аграрна держава".. ... .... Да, Ти сука перший уїдеш забудеш про свою землю, тобі насрати на неї ти манкурт западний. Тобі поху*, тебе лише лічна вигода цікавить і бабки урвати побільше, ти потребл*дська натура - то нараз видно же ти в душі манкурт, маєш лем мислі де і як булше грошива урвати і тобі поху* як твоя земля де ти родився. А я думав же ти хоть мало патріот (хоть Закарпаття). Но ти даже не галичанинин із їх искривленим патріотизмом. Хер тя знає хто ти і десь ся родив яка земля твоя рідна - Ти манкурт і потребля*ь. Но то твоя лічна справа. На ху* ти нужен ? Ліпше пи*дуй сразу в Австрію на ПМЖ або в Бельгію ці даже у США в еміграцію - купи собі їх гражданство паспорт і там жий собі на здоровля.

И главноє отлічіє от тебе, невоспитаного і неошколованого хвальковитого манкурта, мавпоподібного - ціцяльника западного, я і такі як я же дашо і думаю і аналізую. А твої мозги манкуртські промиті повностю потребл*дством. Ліпше почитай при возможності кіть знаєш англійську ( а в оригіналі ліпше читати), но може і в переводі я вже тобі казав там дись раньше того авторитетного і розумного американця Paul Craig Roberts (Пол Крейг Робертс) - https://www.paulcraigroberts.org/


оЛадья жги исчо про Чавеса
11 січня 2019 14:50

Здоров задрипаний калгознику, який дале свого Мухосранска нигда ніде не бов. Та мені глибоко насрати, што думає ніщеброд, який не в состоянії заробити бабки, оби поїхати в Європу і поникати, як люди жиют. Тисячі закарпатців їздять в Європу і видят самі на власні очі: што такоє Європа. І їм у самій гузиці "блєяніє" нєудачніка, заробляющого у кацапів копейки тролінгом.  Ісе, по-перше.

По-друге. Звертаюся до твого, бидляку, начальника-куратора.

Уважаемый, вы что за колхозника на комменты поставили? Что за идиот подал вам тему в методичках - критиковать Европу и Запад и восхвалять Иран, Венесуэлу и Сирию в самом проевропейском и западноориентированном регионе Украины, который связан с этой самой Европой тысячами родственных узов? Это тоже самое, как осуждать охоту за убийство зверей среди общества охотников.

Гоните в шею этого долбойоба за ПРОФНЕПРИГОДНОСТЬ, он тупо разводит вас на бабки. КПД этого колхозного агитпропа = 0,0%.