Американський корабель вже в Чорному морі! На борту до півтисячі піхотинців

січня 07 / 2019
Американський корабель вже в Чорному морі! На борту до півтисячі піхотинців


Десантний корабель 6-го флоту ВМС США USS FortMcHenry (LSD 43) увійшов у Чорне море.

Про це повідомляється на сайті американських морських сил в Європі і Африці (NAVEUR-NAVAF).

"Входження USS Fort McHenry в Чорне море підтверджує нашу спільну рішучість забезпечити безпеку на Чорному морі і посилює наші міцні відносини з нашими союзниками по НАТО і партнерами в регіоні", – сказала командувач 6-м флотом США віце-адмірал Ліза Франчетті.

Відзначається, що корабель буде проводити спільні операції з союзниками і партнерами для забезпечення безпеки і стабільності в Європі.

USS FortMcHenry може розмістити на своєму борту до півтисячі морських піхотинців. Для їх висадки на борту передбачено розміщення десантних кораблів на повітряній подушці LCACs (до 5 одиниць) або десантних катерів LCM-6s (до 21 одиниць).

Основні характеристики: водотоннажність – 16,1 тисяч тонн, довжина – 185,6 м, ширина – 25,6 м, осадка – 6,4 м, швидкість ходу понад 20 вузлів, дальність плавання – 8000 миль (20 уз.), Екіпаж – 22 офіцера, 391 матрос + 500 морпіхів.

Також на борту корабля розміщенj майданчик для посадки і зльоту повітряних суден типу вертоліт або конвертоплан.

Варто зазначити, що окрім захисту та моніторингу кордонів у вигляді додаткового Корабля та спеціалістів, Україна отримає жля посилення військово-морських оборонних можливостей України уряд США ухвалив рішення надати нашій країні фінансову допомогу у розмірі 10 млн доларів. Відповідне рішення вже було оприлюднено Держдепартаментом Сполучених Штатів.

“У відповідь на небезпечну ескалацію зі сторони Росії Державний департамент, за згодою Конгресу, виділить додаткові $10 млн за програмою військової допомоги зарубіжним державам для подальшого нарощування військово-морських можливостей України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо:

Військово-морський флот США регулярно діє в Чорному морі відповідно до міжнародного права, включаючи Конвенцію Монтре.

Протягом 2018 року керовані ракетні есмінці класу Arleigh Burke USS Ross (DDG 71), USS Carney (DDG 64) і USS Porter (DDG 78), командно-контрольний корабель класу Blue Ridge USS Mount Whitney (LCC 20), десантний корабель-док Harpers Ferry класу USS Oak Hill (LSD 51) і високошвидкісне судно класу Spearhead USNS Carson City (T-EPF 7) проводили операції в Чорному морі.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...