Льодове містечко для дітей побудували з фекалій: подробиці скандалу і фото

грудня 25 / 2018
Льодове містечко для дітей побудували з фекалій: подробиці скандалу і фото


У російському місті Лабитнангі містечко для дітей спорудили з льоду, що містить фекалії. Місцевий активіст Станіслав П’яних стверджує, що в озеро, звідки взяли лід, зливають нечистоти з лікарні, медичної лабораторії і навіть моргу.

«Підрядники адміністрації щорічно звідти беруть лід для дитячого містечка, тому що до чистого льоду річки Ханмей далеко їздити. Але в цьому році якість цього льоду особливо помітна – він жовтий, в колір нечистот », – обурюється громадський працівник.

Підтвердження неприродного кольору льоду привела і місцева жителька Оксана, яка виклала в Twitter фото крижаних заготовок для містечка. Однак в адміністрації Лабитнангі вважають, що висновки, які викладає в соціальних мережах Станіслав П’яних, не відповідають дійсності.

У мерії спростували факт збору льоду поблизу каналізаційних стоків. В адміністрації міста, проте, заявили, що при будівництві льодових містечок завжди використовується лід з протоки, і до сих пір випадків інфекційних захворювань зафіксовано не було.

«Лід, який застосовується при будівництві містечок, не призначений для використання в харчових цілях, на ньому катаються, це дитячі гірки», – поставили крапку в прес-службі адміністрації міста Лабитнангі. Очевидно, там сподіваються, що колір льоду буде замаскований святковим підсвічуванням.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...