Путіну приготуватися! У випадку нападу Росії на Україну: пентагон зробив гучну заяву

грудня 09 / 2018
Путіну приготуватися! У випадку нападу Росії на Україну: пентагон зробив гучну заяву


У разі повномасштабної російської агресії Україна може розраховувати на підтримку США. При цьому Америка вже зараз інвестує величезні кошти в українську оборонну промисловість.

Про це у відеозверненні на сторінці посольства США в Україні в Twitter заявила Лора Купер – заступник міністра оборони США Джеймса Меттіса, повідомляє Обозреватель.

“Ми будемо продовжувати підтримувати народ України, і будемо зберігати режим санкцій щодо Росії. Росія повинна повністю виконати зобов’язання за Мінськими угодами і залишити Донбас. У нашій Кримській декларації чітко й однозначно визначена політика США”, – запевнила Купер.

Вона наголосила, що Америка не визнає і ніколи не буде визнавати анексію Криму Росією. А Україна може розраховувати на те, що Сполучені Штати будуть залишатися сильним партнером у зміцненні української армії для захисту української демократії.

Заступник міністра оборони США засудила російську агресію в Керченській протоці і зажадала негайного звільнення захоплених Росією в полон українських моряків.

“Ми закликаємо Росію зняти створену напругу, повернувши Україні затриманих членів екіпажів і її кораблі і припинити блокаду українських портів в Азовському морі”, – уточнила Купер.

Крім того, вона торкнулася питання фінансування української армії й оборони Сполученими Штатами: “З 2014 року ми виділили понад 1,1 мільйонів доларів на військову підготовку й обладнання, щоб допомогти Україні захистити себе, а також надали дієві консультації щодо модернізації оборонного сектора відповідно до стандартів НАТО”, – підсумувала Купер.

Як повідомлялося, Америка пригрозила Росії відключенням від системи SWIFT через інцидент у Чорному морі. Ультиматум озвучив спецпредставник США з питань України Курт Волкер.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...