Бездиханне тіло сина мати виявила в пральній машині: перші подробиці трагедії(ФОТО)

грудня 06 / 2018
Бездиханне тіло сина мати виявила в пральній машині: перші подробиці трагедії(ФОТО)
Моторошна надзвичайна подія сталася з дитиною, яка загинула через пральну машинку.

Відзначається, що 9-річний хлопчик довгий час перебував замкненим в пральній машинці і задихнувся. Його бездиханне тіло виявила мама. Відомо, що страшний інцидент стався в місті Єлізово (Камчатка).

“У ході огляду квартири, в якій проживав хлопчик, слідів, що свідчать про його насильницької смерті, не виявлено. Смерть хлопчика настала в результаті асфіксії в умовах замкнутого простору.

На тілі виявлено тілесні ушкодження, можливо, утворилися в результаті взаємодії з виступаючими частинами барабана пральної машинки“, – йдеться в повідомленні, яке було оприлюднено Слідчим комітетом регіону.

Також повідомляється, що загибла дитина в нещасливий день знаходився один вдома, а двері були зачинені зсередини. Як розповіли його родичі, раніше хлопчик уже забирався в пральну машину.

Зараз проводяться слідчі дії, вирішується питання про призначення ряду криміналістичних експертиз. Крім цього, фахівцями буде дано належну правову оцінку діям або бездіяльності органів профілактики. FacebookTwitterTelegramViber
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...