Страшна ДТП на переїзді: поїзд влетів у рейсовий автобус, перші подробиці трагедії

листопада 17 / 2018
Страшна ДТП на переїзді: поїзд влетів у рейсовий автобус, перші подробиці трагедії
На залізничному переїзді сталася кривава ДТП за участю рейсового пасажирського автобуса. Дану інформацію вже підтвердили в силових структурах.
Відзначається, що аварія сталася на залізничному переїзді, який ніяк не регулюється.

За інформацією, яка була оприлюднена в Telegram-каналі Mash, трагедія сталася в Саратовській області недалеко від населеного пункту Озинки.

Рейсовий автобус Саратов-Ульяновськ був збитий вантажним поїздом на переїзді недалеко від державного кордону з Казахстаном. У силових відомствах повідомили, що в автобусі було сім чоловік, всі вони були жителями Казахстану.

В результаті зіткнення загинули чотири людини, водієві дивом вдалося вижити. Рятувальникам довелося в буквальному значенні слова вирізати його з конструкції автобуса.
Категорія : Світ
Впереди - финал
20 листопада 2018 04:44

Сегодня, 17 ноября 2018 года,  в г. Ханты-Мансийске (ХМАО, РФ), где проходит женский чемпионат мира по шахматам, россиянка Екатерина Лагно на тай-брейке (две классические партии завершились вничью) уверенно победила (3:1) экс-чемпионку мира из Украины Марию Музычук и вышла в финал, где сыграет с действующей чемпионкой мира, китаянкой Ю Веньюн. 19 ноября - первая из четырёх партий.


Залишити Коментар