Сидить там день і ніч: вірний “друг” чекає свою господиню на місці ДТП де вона загинула

листопада 16 / 2018
Сидить там день і ніч: вірний “друг” чекає свою господиню на місці ДТП де вона загинула
В результаті ДТП жінка загинула і тепер на місці аварії віддана тварина продовжує чекати повернення своєї господині.

Ось уже 80 днів домашній вихованець продовжує чекати господиню на місці її загибелі. Згідно зі свідченнями місцевих жителів, собака сидить прямо на узбіччі дороги з самого кінця серпня.

Трагічна історія місцевого «Хатіко» відбулася в невеликому місті Хух-Хото, автономний район Внутрішньої Монголії.

“Уже майже три місяці, як він з’явився. Собака завжди тут: світить сонце, або ллє дощ”, – відзначає один з місцевих таксистів, що часто проїжджає по маршруту, де сидить бідна тварина.

Чоловік також зазначив, що собака чекає господиню, яка загинула в аварії на цьому місці рано вранці 21 серпня. При цьому кілька разів собаку намагалися нагодувати, однак вона не підходить до незнайомих людей, явно тим не довіряючи.

А ось якщо до неї спробувати підійти, то вона відразу тікає, але коли люди йдуть, собака повертається на своє місце. Відзначимо, що відеозапис з псом вже переглянуто більше шести мільйонів разів в китайських соціальних мережах.

Користувачі також повідомляють, що ця історія змушує їх плакати. Деякі стурбовані тим, що собаку може випадково збити машина. А ось інформаційне агентство Китаю заявляє, що місцеві добровольці намагалися зв’язатися з родичами власника собаки. Якщо їх знайти не вдасться, тварині підшукають новий будинок.
Категорія : Світ
В РФ полностью свой инсулин
20 листопада 2018 04:51

РФПИ (Российский Фонд Прямых Инвестиций) и "Герофарм" запустили в Санкт-Петербурге первую производственную площадку по выпуску инсулина, профинансированную без иностранных соинвесторов. Производство сможет обеспечить 100% потребности России в инсулине и позволит начать экспортные поставки. Об этом сообщается в пресс-релизе фонда.

 

Общая сумма инвестиций в проект — 3,3 млрд рублей. На заводе в промзоне «Пушкинская» будут производиться субстанции инсулина и аналогов инсулина, а также субстанции для оригинальных препаратов компании. Производство готовых лекарственных форм будет налажено на заводе компании «Герофарм» в Московской области.

 

Уникальность проекта заключается в полной независимости технологического процесса производства от поставок импортного сырья.


Залишити Коментар