Вогняне пекло: пожежа знищила ціле місто, багато жертв

листопада 09 / 2018
Вогняне пекло: пожежа знищила ціле місто, багато жертв
Лісова пожежа розповсюдилася на площі 20 тисяч акрів і повністю знищила населений пункт. Відомо, що пожежа почалася вчора вранці, 8 листопада.

Місцева влада евакуювала з небезпечного району понад 27 тисяч жителів.

Відзначається, що лісовій пожежі вдалося поширитися на площі 20 тисяч акрів, в результаті чого було знищено місто Парадайс на півночі Каліфорнії.
Регіональні видання повідомляють, що в результаті пожеж згоріли тисячі будинків. Крім цього, надходить інформація про жертви, проте в силових структурах поки не готові назвати офіційні цифри.

“Все місто охоплене вогнем. Це виглядає жахливо”, – заявив представник міської ради Скотт Лоттер, евакуйований з Парадайс разом зі своєю сім’єю.

Через затори, які утворилися в результаті паніки, багатьом жителям довелося залишати населений пункт пішки. Також відомо, що місцевою владою раніше була організована евакуація з міста: від вогню врятувалися більше 27 тисяч чоловік.

Шериф округу Бьютт, в свою чергу, запевняє, що з регіону всього евакуювали близько 50 тисяч чоловік.

“Сьогодні Парадайс схожий на пекло”, – рясніють заголовки місцевих видань.
Вогняне пекло: пожежа знищила ціле місто, багато жертв
Категорія : Світ
РЭБ для КР-в серийное производство
9 листопада 2018 22:01

В России началось серийное производство комплексов радиоэлектронной борьбы для крылатых ракет, сегодня заявил Владимир Михеев, советник первого заместителя гендиректора разработчика данных комплексов — концерна «Радиоэлектронные технологии».

Сегодня системами РЭБ оснащаются новейшие ракеты Х-101 и Х-102. Ими укомплектованы стратегические ракетоносцы Ту-22М3, Ту-95 и Ту-160.   Х-101(Х-102 в исполнении с термоядерной боеголовкой) — крылатая ракета «воздух — земля» с использованием технологий снижения радиолокационной заметности.


Залишити Коментар