Чоловік зґвалтував 5-річну доньку своєї товаришки по чарці

жовтня 15 / 2018
Чоловік зґвалтував 5-річну доньку своєї товаришки по чарці


Безробітного жителя Камчатки відправили в колонію за насильство над дитиною. Він жорстоко поглумився над п'ятирічною дочкою своєї знайомої.

Як стало відомо, Елізовскій районний суд визнав 27-річного чоловіка винним за частиною 4 статті 131 КК РФ і частини 4 статті 132 КК РФ.

В ході проведених оперативних заходів було встановлено, що перебуваючи пізно увечері в гостях у квартирі своєї знайомої в місті Єлізово, чоловік в збоченій формі зґвалтував беззахисну 5-річну дівчинку.


У момент скоєння злочину чоловік був сильно п'яний. Мати дівчинки і її подруга, бачачи стан чоловіка, залишили під його наглядом чотирьох своїх малолітніх дітей (молодшому з дітей 2 роки), а самі пішли в кафе, щоб продовжити випивати.

Педофіл був затриманий. Суд призначив чоловікові покарання у вигляді 13 років позбавлення волі. Він проведе їх у колонії суворого режиму.

Нагадаємо в Києві чоловік 1978 року народження згвалтував 15-річну дочку з діагнозом ДЦП.
Категорія : Світ
Новости с Афона
19 жовтня 2018 12:20

На Афоне состоялось заседание Священного Кинота. Этому органу принадлежит верховная власть на Афоне — в него делегированы представители всех 20 монастырей, расположенных на острове.

Там было принято заявление, в котором говорится, что «Афон в административном отношении не подчиняется Константинопольского патриарху, который не является правящим архиеерем Афонской автономии, а лишь ее духовным отцом», отмечает Telegram-канал «Методичка».

 

Подчеркивается, что Афон — это «самоуправляемая часть Греции, управление которой осуществляется двадцатью афонскими монастырями». «По этой причине православные храмы и монастыри Афона — Афонские, а не Константинопольской патриархии…», — говорится в заявлении Священного Кинота. Пока это заявление не опубликовано официально.

 

Как отмечает издание, таким образом официальный Афон выступает против Константинопольского патриарха. При этом на днях представитель РПЦ, пресс-секретарь патриарха Александр Волков заявлял, что «Афон — каноническая территория Константинопольского патриархата со всеми вытекающими отсюда последствиями».


Залишити Коментар