Знайдена ягода, яка призупинить ваше старіння

жовтня 06 / 2018
З'єднання в ягоді, відоме як фізетін знижує когнітивне погіршення і запалення.

Знайдена ягода, яка призупинить ваше старіння

Дослідники з Лабораторії клітинної нейробіології ім.Салка в Ла-Холі, Каліфорнія встановили, що фізетін (з'єднання з полуниці) захищає старіючих мишей від когнітивних порушень і запалення. У гризунів, які отримували фізетін, погіршилися когнітивні функції, а також підвищилися рівні стресу і запалення.

Вчені провели дослідження на передчасно старіючих мишах. Протягом 7 місяців, фахівці щодня давали фізетін з їжею тримісячним і десятимісячним гризунам. Контрольна група не отримувала фізетін. У процесі дослідження миші виконували когнітивні тести. Крім того, вчені вимірювали у гризунів рівні білків, пов'язаних з роботою мозку, стресом і запаленням.

Фахівці виявили: миші, які не отримували фізетін, гірше справлялися з когнітивними тестами. А ще у них були підвищені рівні стресу і запалення. Гризуни, які одержували фізетін, не мали подібних проблем.

Старший автор Памела Махер з Лабораторії клітинної нейробіології ім. Салком в Ла-Хойя, Каліфорнія, сказала: «Миші - це не люди, звичайно. Але є достатня схожість, яке, на нашу думку, вимагає більш пильного вивчення не тільки потенційної хвороби Альцгеймера, а й а зниження деяких когнітивних ефектів, пов'язаних зі старінням ».
Категорія : Світ
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...