”Дівчинку розчленували”: Журналіст розповів про звірства Росії в Чечні

вересня 16 / 2018
”Дівчинку розчленували”: Журналіст розповів про звірства Росії в Чечні
Російський журналіст Олександр Тверський оприлюднив моторошну реальну історію про безчинства російських військових під час війни в Чечні, жертвою яких стала 14-річна дівчинка.

Дитина загинула страшною мученицькою смертю після того, як на її очах розстріляли всіх рідних, написав він на своїй сторінці у Facebook.За словами Тверського, трагедія сталася наприкінці січня 2000 року в районі селища Берізка недалеко від Грозного. Тоді підрозділ російських окупантів кинули на зачистку цієї місцевості. Більшість із них були контрактниками, які приїхали вбивати чеченців за гроші. Більш того, вони були маргіналами і зловживали алкоголем.

До моменту прибуття російських солдатів в Грозному залишалося дуже мало людей, проте не всі мирні жителі встигли покинути місто. Так, в одному з будинків росіяни виявили сім'ю з семи осіб. Увірвавшись туди, агресори розстріляли усіх дорослих, а також двох маленьких хлопчиків. Живою залишилася тільки 14-річна дочка, якій нелюди приготували страшну долю.

"Вони її не вбивають, тому що мають на неї свої плани. П'яні російські солдати грабують і підпалюють будинок, а дівчинку садять у БТР і відвозять у місце своєї дислокації біля селища Загряжське. Кілька днів її гвалтують і б'ють. Гвалтують групами, багато годин поспіль. Коли дівчинка втрачала свідомість і вже була готова померти, її приводили до тями крижаною водою і продовжували знову. Коли ж російські "визволителі" зрозуміли, що дитина скоро вже точно помре, то вирішили "в останній раз використати її із користю для справи", – розповідає Тверський моторошні подробиці вчиненого росіянами злочину.

За його словами, дитину в напівнепритомному стані повністю роздягнули і підвісили в підвалі за руки так, що її ноги не торкалися підлоги. Після цього в приміщення завели полоненого чеченця і зажадали від нього, щоб він зізнався, де знаходяться склади зі зброєю та інші чеченські бійці. Хлопець насправді не володів такою інформацією, проте садисти почали його бити, припікати розпеченим залізом, колоти і різати ножами, сподіваючись, що все ж змусять його видати необхідні їм дані. Після провалу свого плану вони пішли на жахливий крок.


"Один із росіян підходить до дівчинки і мовчки відрізає їй одну грудь: "Будеш говорити?"- запитує він у полоненого. Той благає припинити її муки і каже хоч що-небудь: він бачив, як один із місцевих жителів сховав у водостоку автомат. Настрій у росіян піднімається, і вони кажуть, що тепер ці їм більше не потрібні. На очах у молодого чеченця дівчинці відрубують ноги і руки сокирою, а потім відсікають голову. Його самого виводять на вулицю, прив'язують до ящика з тротилом, зверху кладуть останки чеченської дівчинки в пакеті і підривають. Це лише маленький епізод "відновлення конституційного порядку" і "боротьби з тероризмом" у Республіці Ічкерії", – завершив свою моторошну розповідь журналіст.
Категорія : Світ
СМИ: Россия может получить
16 вересня 2018 15:41

свой «Суэцкий канал».

 

В связи с глобальным потеплением Северный морской путь может стать для России собственным «Суэцким каналом», сообщает The Washington Post.


По данным американского издания, экологическая катастрофа может обернуться выигрышем для России.

 

Как полагают авторы опубликованного материала, из-за таяния льдов Северный морской путь может стать альтернативой Суэцкому каналу.

 

Отмечается, что это позволит сократить расходы на транспортировку товаров из Европы в Азию и Америку.

Также уточняется, что большая часть Северного морского пути является исключительной экономической зоной России.

 

В случае, если он станет российским «Суэцким каналом», страна будет иметь контроль над стратегическим торговым маршрутом и получать прибыль за навигацию и работу ледоколов.

 

Ранее СМИ России сообщили, что на Восточном экономическом форуме во Владивостоке будут представлены перспективы использования Северного морского пути.

 

* Перспективы Северного морского пути представят на ВЭФе | Новости | Известия | 16.08.2018 :

***- Наберите в инете : https://iz.ru/778525/2018-08-16/perspektivy-severnogo-morskogo-puti-predstaviat
-na-vef


Залишити Коментар