Так довго чекала на цей день: За декілька хвилин до власного весілля трагічно померла наречена

серпня 21 / 2018
Так довго чекала на цей день: За декілька хвилин до власного весілля трагічно померла наречена
Два роки тому китайський водій служби доставки з міста Чженчжоу Янг Фен підвіз дівчину на ім'я Сяо Хуї. Між ними спалахнуло почуття. Але Сяо зізналася, що смертельно хвора – у неї лейкемія, яку діагностували в 2010 році.

Янга це не збентежило. Він твердо вирішив, що буде з коханою до кінця. Як пише China News Service, 80 відсотків своєї зарплати він витрачав на ліки для неї. Однак дівчині ставало все гірше. Закохані вирішили зіграти весілля. 27-річний Фен скликав гостей. Для Сяо купили весільну сукню. Одягнений в смокінг щасливий наречений прибув до лікарні. Однак 32-річна Сяо несподівано померла – за кілька хвилин до церемонії. Наречений був поруч з нею в останні моменти її життя. Її плаття так і залишилося висіти на вішалці біля ліжка.

Убитий горем Янг вийшов до гостей і, ридаючи, оголосив, що весілля не буде. Обручка він надів собі на палець і збирається носити його, хоча церемонія формально так і не була проведена. «Я шкодую, що не зустрів її раніше», – говорить наречений.

Історія Янга і Сяо отримала великий резонанс в соцмережах. «Тепер я вірю, що на світі існує справжня любов», – писали користувачі в коментарях.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...