Так довго чекала на цей день: За декілька хвилин до власного весілля трагічно померла наречена

серпня 21 / 2018
Так довго чекала на цей день: За декілька хвилин до власного весілля трагічно померла наречена
Два роки тому китайський водій служби доставки з міста Чженчжоу Янг Фен підвіз дівчину на ім'я Сяо Хуї. Між ними спалахнуло почуття. Але Сяо зізналася, що смертельно хвора – у неї лейкемія, яку діагностували в 2010 році.

Янга це не збентежило. Він твердо вирішив, що буде з коханою до кінця. Як пише China News Service, 80 відсотків своєї зарплати він витрачав на ліки для неї. Однак дівчині ставало все гірше. Закохані вирішили зіграти весілля. 27-річний Фен скликав гостей. Для Сяо купили весільну сукню. Одягнений в смокінг щасливий наречений прибув до лікарні. Однак 32-річна Сяо несподівано померла – за кілька хвилин до церемонії. Наречений був поруч з нею в останні моменти її життя. Її плаття так і залишилося висіти на вішалці біля ліжка.

Убитий горем Янг вийшов до гостей і, ридаючи, оголосив, що весілля не буде. Обручка він надів собі на палець і збирається носити його, хоча церемонія формально так і не була проведена. «Я шкодую, що не зустрів її раніше», – говорить наречений.

Історія Янга і Сяо отримала великий резонанс в соцмережах. «Тепер я вірю, що на світі існує справжня любов», – писали користувачі в коментарях.
Категорія : Світ
В Ираке разбился вертолёт США
21 серпня 2018 16:37

Вчера, 20 августа 2018 г., американский вертолёт HH-60 Pave Hawk потерпел катастрофу в Ираке (неподалеку от границы с Сирией), погиб один военнослужащий США и несколько - получили тяжёлые ранения, сообщил телеканал NBC.

 

Основной причиной инцидента вертолёта называют неисправность. 


На борту находился отряд 160-го полка спецназа, специализирующийся на ночных операциях.

 

Ранее, 16 марта 2018 г, Американский военный вертолёт потерпел крушение в провинции Анбар на западе Ирака. Речь идёт о вертолёте HH-60 Pave Hawk. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на два правительственных источника.


Как уточняет агентство, вертолёт, предназначенный для проведения поисково-спасательных операций в боевой обстановке, передислоцировался, когда потерпел крушение в провинции Анбар.

 

ТелеканалAl-Mayadeen в свою очередь подтвердил, что неподалеку от границы с Сирией, в районе фосфатного завода, разбился вертолёт Chinook, который сопровождал другой вертолёт — Black Hawk.

 

Мэр города Аль-Кайма Ахмед аль-Махлави рассказал Reuters, что на борту вертол`та находилось 7 человек. Арабский телеканал со ссылкой на источники указывает, что все они погибли.

 

Центральное командование Вооруженных сил США подтвердило факт крушения вертолёта и то, что на его борту находились американские военнослужащие, остальное комментировать отказалось.


Залишити Коментар