В горах розбився пасажирський літак: Загинули всі хто знаходився на борту

серпня 11 / 2018
В горах розбився пасажирський літак: Загинули всі хто знаходився на борту
Рятувальний гелікоптер розбився в горах, загинули 9 людей, що знаходилися на борту.

На борту перебували четверо співробітників департаменту по боротьбі зі стихійними лихами і п’ятеро рятувальників.

Сили повітряної самооборони підтвердили, що урядовий рятувальний вертоліт з дев’ятьма людьми на борту розбився в горах. Сліди катастрофи вертольота незабаром виявили в гірському лісі
Повідомляється, що екіпаж відправився туди, щоб перевірити підготовку гірської стежки для альпіністів, відкриття якої було намічено на ці вихідні.

Інцидент стався в центральній префектурі Японії Гумма. Повітряне судно впало в районі головної японської гірської вершини.

За даними місцевої влади, зв’язок з вертольотом управлінням польотами було втрачено в районі активного вулкана Кусацу-Сірано, який вивергався початку 2018 року.

Нагадаємо, туристичний літак врізався в гору на висоті понад 2,5 км. В швейцарських Альпах розбився літак Ju-52 часів Другої світової війни, на борту якого можуть вміститися до 20 чоловік.

Літак вилетів з аеропорту Локарно, прямуючи в Дубендорф недалеко від Цюріха для мальовничого польоту з 17 пасажирами та 3 членами екіпажу на борту. Катастрофа сталася в районі гори Піц Сегнас, інакше званої Мартинслох, висота якої становить 8.330 футів.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар