Черговий сюрприз: Українцям заборонять одночасно отримувати пенсію і зарплату

липня 18 / 2018
Черговий сюрприз: Українцям заборонять одночасно отримувати пенсію і зарплату
Черговим сюрпризом для українських пенсіонерів від уряду стануть нові правила отримання виплат: зокрема, одночасно не можна буде отримувати пенсію і працювати. Пише market.korupciya.com

«Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш », – пояснює міністр соціальної політики Андрій Рева.

Які ж нововведення передбачає пенсійна реформа?

Перш за все буде введена автоматична норму про щорічний перерахунок пенсій для захисту від інфляції: з урахуванням фінансових можливостей солідарної системи, але не менше, ніж на 50% від зростання середньомісячних зарплат за три роки і на 50% від індексу споживчих цін.

По-друге, закон не передбачає підвищення пенсійного віку, але вводить нові вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію в 60 років потрібно буде мати 25 років страхового стажу; при стажі від 15 до 25 років на пенсію можна буде вийти в 63 роки; якщо стаж «не дотягує» до 15 років – в 65 років; в той же час люди, у яких немає страхового стажу, зможуть претендувати на соціальну допомогу при досягненні 63 років, а розмір допомоги визначатиметься, виходячи з рівня доходів сім'ї пенсіонера.

Усі нормативи мінімального страхового стажу будуть збільшуватися на один рік кожні 12 місяців до 2028 року. Таким чином, з 2028 роки для виходу на пенсію в 60 років потрібно буде мати 35 років страхового стажу. Один рік стажу варто 16 тисяч 896 грн. Можна купити до п'яти років стажу, п'ять років обійдуться потенційному пенсіонерові в 84 тисячі 480 грн.

І найголовніше – розмір пенсії кожного громадянина України, відповідно до закону, буде розраховуватися за формулою: Розмір пенсії = Сз х Ікз х Кс, де Сз – розмір середньої заробітної плати в Україні за три роки перед зверненням за призначенням пенсії, Ікз – індивідуальний коефіцієнт заробітної плати.Базова середня зарплата для розрахунку пенсій становіме 3 тис. 764, 6 грн., Що майже втричі більше, ніж до реформи – 1 тис. 197 грн. Мінімальний розмір пенсії встановлений на рівні 1 тис. 452 грн., Що на 140 грн. більше, ніж було до прийняття закону. Також в рамках закону скасована 15-процентного зменшення пенсій для 500 тис. працюючих пенсіонерів
Категорія : Україна
Люба
18 липня 2018 16:30

Ідіоти ви тільки і знаєте як для народу зробити гірше  а самі пики понаїдали що в домовину не влізуть


Козак
18 липня 2018 22:12

Рева, тебе с.ку посадить на 2000 грн і щоб ти прокормив сімю п..ар.


Порохобот
19 липня 2018 03:08

Для початку, середня зарплата за держстатом більша ніж 7, 800, а не 3 800. 

Далі, не розумію претензій тих хто коментує. Особливо тих хто пише: ви тільки знаєте як робити народу гірше. Ти дурак? Кажуть що підвищують пенсії роблять гімше, кажцть що автоматично будуть перераховувати їх щороку, роблять гірше. Зате при янику всі мовчали, як риба. В підсумку той майже злив цілу країну.

А ці її, практично, спали і вони ненавидять український народ.

 

Панове українці, ви і є влада, якщо влада гнила, то й народ теж, та навпаки. Це ще Платон казав. 


Тот самый ВиТеК
19 липня 2018 04:31

Бабкам теперь попрошайничать нельзя?Володя давай ЛНР обратно,ато у нас тут голодомор устраивают


Станислав
19 липня 2018 06:53

Это жирное чмо рева пробовал прожить на 1460 пннсии? Гнида


Таня
19 липня 2018 07:16

А на мою думку це правильно, бо сидять пенсіонери на роботі, а молодим немає куди йти працювати 

 


Веселка
19 липня 2018 08:04

Я теж згідна, що це правильно. Або  не копійчана пенсія, або працюй і отримуй свою зарплатню. Роблю акцент на слові " не копійчана". 


Тарас
19 липня 2018 08:37

Як правило такі працюючі пенсіонери мають непоганий дохід (з/п і пенсія) в місяць і тому їх на пенсію під автоматом не виженеш, а на ділі як правило це вже застарілі кадри, які не дають дороги молодим (хай молодь їде закордон або йде воювати) 


Оля
19 липня 2018 08:56

Порошенко жид з розпухшим єб....лом вже зає..ало життя по новому,і ти ще хочеш іти на другий термін з яким дивізом,,,гірше не буде,,,


Іра
19 липня 2018 09:53

Молоді люди самі не хочуть іти на роботу за таку зарплату,поки молоді мають можливість поїхати за кордон.Там принаймні можна заробити на прожиття в Україні ,бо в нас незаробиш на проживання.То для чого чіпати пенсіонерів нехай працюють і отримають пенсію і зарплату, бо однієї пенсії нехватить на таблетки!!!Нехай депутати попробують пожити на таку пенсію як наші батьки!!!


Ігор
19 липня 2018 10:29

  • Якщо людина хоче то знайде роботу, аниють що немає роботи тіки нероби. А закон дурний, я вважаю хто хоче має працювати і зато не можна лишати пенсії. Щоб Персії були хочаб такі як при Януковичу то їх треба мінімум в 3 рази підняти, а вже потім про перерахунки говорити. А влада певно тіки собі на пенсію відкладає з європейських траншів ( Я пенсіонер і мені пенсії на ліки не вистачає, і працювати я йду не від хорошого життя. З новим законом прийдеться вибирати померти від хвороби, чи від голоду бо заробити уки не дадуть (((


Бухгалтер
19 липня 2018 11:29

В економіці існує кругообіг грошових коштів.Чому малі пенсії,бо малі відрахування в Пенсійний Фонд.Законодавство створено було так,що незалежно від стажу і страхових внесків всі отримували однакові нараховані пенсії.На сьогодні їх треба привести до актуальних.Але спрацьовує закон кругообіг у.Коштів немає,бо велика частина працюючих не сплачують внесків відносно своїх доходів.Отримують 10000 ,внесків сплачують з 3723.А приходить час ,коли треба йти на пенсію-сльози,нарікання.Або друга схема:робота за кордоном,там сплата податків,а повертаємось на Батьківщину-нарахуйте пенсію відповідно до актуальних цін.А внески де?

Бажаю всім відповідальності.


Василь
19 липня 2018 11:51

Хочу побажати нашій всій владі правління щоб вони прожили на одну пенсію. У Німеччині такого безборядку не має, такого які наші свині в галстуках розвили причому щей ліниві.


Ігор
19 липня 2018 12:31

Таня, Тарас і подібні до них! Пенсіонери працюють як правило на роботах куда нейде молодь!(прибиральники, дворніки,охорона стоянок і т.п).думайте головою а не ...,..! А та що пенсія... Люди заробили чесно!ну а за тих як. Реве...слів не має.... Сама нецензурщина.Ну а рева.,недороблений замполіт, якого вигнали з арміїї через два роки служби....


Тетяна
19 липня 2018 12:47

Учитель, пенсія 1550, лікуюся, на відміну від Реви, не за бюджетний кошт в Ізраілі.Може Рева спробує прожити на ці гроші, не для понта, а в натур і не місяць, а повноцінний рік?Я надіюсь він ще і заощодити зможе......ь.Біль цезурних слів немає.


Олена
19 липня 2018 13:12

Я працюю на роботі в державній структурі. Пенсіонерів ціла купа. Заробітна плата хороша та ще пенсія біля 4-5 тис. Та ще й проїзд по картці. А ліки треба і молодим купувати які живуть за зарплату і проїзд оплачують та ще дітей мають.


Дмитро
19 липня 2018 13:17

Для молоді головне, наразі, ЗП та соціальні ліфти. ЗП в Україні низька, а соціальні ліфти не працюють, бо на 70% хороших та дохідних посад сидять пенсіонери, які не тільки не йдуть на пенсію, а ще й не діляться досвідом (бояться, що молода людина їх підсидить). Так що тут питання відкрите? 


О.
19 липня 2018 13:26

Давно пора було таке зробити , а то всюди зараз працюють пенціонери, а молодь мусить виїжджати за кордон  бо тут достойні вакансії зайняті бабульками і дідульками


Гість
19 липня 2018 13:30

О.  .,.казковий д....б!


О.
19 липня 2018 13:47

І працюють пенсіонери не лише  прибиральниками і сторожами . Працють вони в школі в лікарні, у ВНЗ , в державних установах. А ці місця могли б бути зайняті випускниками тих же медичних і педагогічних навчальних закладів. Чому молода людина з вищою освітою повинна працювати якимось продавцем або їхати в Польшу на полуницю, як вона може працювати тут за освітою.


Яна
19 липня 2018 14:41

Майте совість! Чи від хорошого життя ті пенсіонери паралельно працюють? Ненормальна держава. А потім наші політики щиро дивуються чому це величезна кількість людей мігрує з України...


Анна
19 липня 2018 21:14

Ну звільняться місця прибиральників, сторожів, з нормально оплачуваних місць не підуть і де тут вигра молодь, все робиться для того, щоб не платити ці копієчки даже мізерно злиденної пенсії 


Лідія
19 липня 2018 22:52

Проживаю в селі. До райцентру 15 грн в один бік плюс по місту 5. Пенсія 1450 грн разом з гірською надбавкою.29 років стажу. Порахуйде  як жити і не працювати. Нехай  держслужбовців  звільнять і тих в кого пенсія не менше прожиткового рівня і в раді хай не сидять пенсіонери

 

 


Вася
19 липня 2018 23:17

Мало помiркуймо з другого боку, бо майдаун що не скаже то скоро святе, на молитву тягне або пропаганду. Якщо така важлива рiч працевлаштування молодого спецiалiста то чому не вiдкриваєте новi школи, новi лiкарнi а на навпаки, скорочуєте та лiквiдуєте старi заклади чим привносите протирiчча мiж молодими та старими спецiалiстами. Кожний працюючий пенсiонер має досвiду бiльше самого титулованного молодого спецiалiста, бо навчання це одно а практичний досвiд це те що невчать а отримують, працюючи на тiй чи iншiй посадi чи роботi багато рокiв. 

А де європейськi пенсiї якi обiцяли нашим пенсiонерам, отримавши таку пенсiю пенсiонери залишилися би дома та гралися з онуками.  Тепер внескiв не вистачає, а но що ви приватизували та злiквiдували пiдприємства якi наповнювали пенсiйний фонд.  

Пiсля безвiзу молодi працювати за зарплату  10000 гривень не пiдуть, так як закордоном зароблять много бiльше i за мало часу. Працювати нiкому, всi закордоном, якщо тепер викинути всiх пенсiонерiв то щоб якось працювала розваленна економiка, майдауни планують завозити робочу силу з других держав, тiльки не з Нiмеччини, а з Африки. 


Емі
21 липня 2018 22:30

Самі б прожили за таку пенсію.


Залишити Коментар