Починається ще один «Майдан»? Активісти на “евробляхах” озвучили свої вимоги (ФОТО)

липня 12 / 2018
Починається ще один «Майдан»? Активісти на “евробляхах” озвучили свої вимоги (ФОТО)


У Києві в урядовому кварталі продовжується акція протесту, яку організували власники автомобілів з іноземною реєстрацією, не згодні з новими ініціативами влади

Вимоги мітингувальників з’явилися на сторінці «АвтоЄвроСила» у Facebook.

Як ідеться у дописі, протестувальників «об‘єднує велика мета», а саме: відстояти права українців на доступні транспортні засоби; забезпечити права учасників АТО; змусити вище керівництво країни поважати народ; прибрати антиконституційний наказ КМУ проти доступного розмитнення авто.

Починається ще один «Майдан»? Активісти на “евробляхах” озвучили свої вимоги (ФОТО)


До того ж, організатори акції запевняють, що ніщо не зрушить їх з місця.

«Ані погодні умови, ані «впертість» чиновників не стануть на заваді проведення мітингів», – зазначили у спільноті.

Протестні акції тривають як під стінами Верховної Ради, так і біля Кабінету Міністрів.

Як зазначається, власники автомобілів з іноземною реєстрацією, які мітингують у центрі Києва, вимагають скасувати постанову Кабінету міністрів №475 і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти №8487 і №8488.

Такі умови озвучив керівник організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич.

Варто зазначити, що дана постанова Кабміну дала можливість поліцейським отримати доступ до митної бази «Інспектор-2006», а законопроекти №8487 і №8488 знижують акциз на розмитнення машин.

«Перша вимога – це скасування постанови Кабінету міністрів від 20 червня №475, яка дала можливість репресувати авто на єврономерах по всій території України й практично паралізувати всю роботу митниць», – сказав Ярошевич.

Починається ще один «Майдан»? Активісти на “евробляхах” озвучили свої вимоги (ФОТО)


«Друга – ухвалити законодавство для адекватного розмитнення таких транспортних засобів. Адже цей тиждень є останнім перед літніми канікулами Верховної Ради. Тому потрібно внести до порядку денного Ради законопроекти №8487 і 8488, щоб вони вже були зареєстровані», – додав він.

За словами організаторі, акція є безстроковою: «Зараз лише невелика частина, яку ми змогли зібрати за одну добу, і багато людей не встигли відпроситися з роботи або доїхати».

Починається ще один «Майдан»? Активісти на “евробляхах” озвучили свої вимоги (ФОТО)

Починається ще один «Майдан»? Активісти на “евробляхах” озвучили свої вимоги (ФОТО)


Нагадаємо, у середу, 11 липня, урядовий квартал у Києві повністю заблокований мітингувальниками. Вже з самого ранку власники авто з іноземною реєстрацією заблокували центр української столиці, а саме вулицю Грушевського.
Категорія : Україна
AssA
12 липня 2018 09:36

Активістів на євробляхах уже давно пора штрафувати, а євробляхи конфіскувати.


Іван
12 липня 2018 10:22

Краще би мітингували за " газо-електричні" убойні тарифи, що аж "печуть"! А, загалом, на що у нас не смертоносноолігархозбагачувальні тарифи?


....у
12 липня 2018 21:55

Президент Польши Анджей Дуда заявил, что Варшава не согласна с отрицанием преступной сущности идеологов украинского национализма Степана Бандеры и Романа Шухевича.

«Такие люди, как Шухевич и Бандера, были преступниками, которые несут непосредственную ответственность за преступления, совершенные против польского народа», – сказал Дуда.

По его словам, Польша не может согласиться с тем, что они «не считаются преступниками, что их нельзя будет называть преступниками».

Польский президент также спросил, по какой причине Украина не согласна провести эксгумации в местах массовых захоронений людей, погибших в ходе Волынской резни.

«Вы боитесь, что в результате этих эксгумаций выяснится историческая правда?» – поинтересовался Дуда.

В 2017 году МИД Польши заявлял, что Варшава наложит вето на возможное вступление Украины в Евросоюз, если Киев продолжит восхвалять Бандеру. Hа Украине политика героизации УПА продолжается.


Виноградівські директори проти Ю. Свища
12 липня 2018 22:02

Заява директорів шкіл проти корупції і тиску з боку Ю.Свища , ставленика Поляка .

Голос Карпат.


....у
12 липня 2018 23:19

Доля одесситов, которые предпочитают разговаривать на украинском языке, за годы независимости сократилась с 15% до 3%, заявил доцент кафедры социологии института социальных наук Одесского национального университета им. И.И.Мечникова Елена Князева.

Она обобщила результаты соцопросов, которые были проведены в Одессе с 1991 по 2015 годы, и выяснила, что в первый год независимости Украины 15% жителей города говорили, что предпочитают общаться на украинском языке, но затем показатель только уменьшался, сообщает «Таймер-Одесса».

В итоге к 2015 году этот показатель составил всего 3%. В то же время доля горожан, которые предпочитают говорить по-русски, выросла с 74 до 87%.

На украинском и на русском языке готовы общаться только 10% жителей Одессы.

«Попытка осуществить украинизацию русскоязычных одесситов административными методами, внедрением «сверху» языковых и иных норм поведения и деятельности не удалась», – заявила Князева.


Залишити Коментар