“Давно пора цю запроданку списати”: Витівка Тимошенко вкрай розлютила українців

липня 10 / 2018
“Давно пора цю запроданку списати”: Витівка Тимошенко вкрай розлютила українців
Таємні переговори Юлії Тимошенко з проросійськими політиками й прокремлівськими політтехнологами викликали обурення українців, передає Корупція.Інфо
Лідер фракції “Батьківщина” активізувала зусилля, щоб заручитися підримкою режиму Путіна перед виборами.

Зокрема Тимошенко проводить наради з одіозними агентами впливу Кремля.

Напередодні скандальної заяви Юлії Тимошенко, що президент Петро Порошенко домовляється з лідерами проросійських терористів про ескалацію бойових дій на Донбасі, лідер «Батьківщини» мала таємну нараду з нардепом від «Опоблоку» Михайлом Добкіним та прокремлівським політтехнологом Володимиром Грановським. Про це повідомив колишній нардеп та політичний експерт Тарас Чорновіл.
«Попри абсолютну шизофренічність цього припущення, тут пані Тимошенко ще добавила кілька менш помітних нюансів у тексті. Там ніде не було згадки про Росію і її агресію, про Путіна. Виходить, що керівники фейкових республік самостійні у прийнятті рішень і веденні бойових дій та не залежать від Кремля. Росії там узагалі нема… Стоп!!! Від когось ми все це вже чули. За кордоном про це постійно говорять Лавров, Сурков та й сам Путін. А в Україні ще недавно подібні речі заявляла перший номер партійного списку “Батьківщини” Савченко!» – написав він у Facebook.

Як свідчать ексклюзивні коментарі, українці дуже негативно реагують на дії Тимошенко і її проросійську позицію.

“Вона колись розвалила любих друзів… Яка Тимошенко?!”, “Яка ж вона підла, нахабна і безхребетна тварюка”, “Всі одним брудом живуть”, “Я лисичка, я сестричка, не сиджу без діла”, “Давно пора цю запроданку списати в утиль”, “Кремлівський провокатор”, – пишуть українці.

Нагадаємо, у випадку поразки на президентських виборах лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко можна завершувати політичну кар’єру.

Тимошенко розуміє, що президентські вибори 2019 року – її останній шанс добитися значного успіху в українській політиці.
Категорія : Україна
міхо
10 липня 2018 10:47

тимошенко мразь жидовська...страшніша за путіна і кирила....


Захар Беркут
10 липня 2018 11:01

Тимошенко буде Президентом як би ви не сичали!


Дід
10 липня 2018 11:14

Недарма її називають "бабажуля"...


АВС
10 липня 2018 12:02

Воруля мамка усiх воров України, Вона не принесе щастя Українi, так як воровать то її кредо, - бути Вором вищим чим закон! Вона заграва з всiма, як з Трампом, дежурячи пiд вбиральними, так з Кремльом, налагоджуючи воровськi схеми, де українцi тi лохи яких Вона будe окрадати по великому. Не виноватая Я, Онo самo принесло грошi, ось та головна схема за яку держиться Вона та всi її учнi. Ви ще не устали вiд Ворулi? Зрозумiло що всi послiдовники цьої схеми будуть їй служити душов i тiлом, кращого кандидата для них не iснує, а Вам?


Голосуєме за рідного Порошенка
10 липня 2018 16:14

Котрьій май ліпший презідент , хочеме дале Авакова , Луценка , Матіоса ,Зоряна Шкіряка , дале хочеме видіти файну жону Луценка .І желаєме їм файно оддохнути на Сейшелах .Вот так ! Треба своіх керманичів берегти . 


СамаСутра№
10 липня 2018 17:05

У нас всi зациклилися на старому бомондi, який уже на протязi 25 рокiв водить українцiв тропами Моiсея або поки не виздихають. Видвигаймо Москаля на пост президента, вiн краще справиться чим весь цей бомонд гуртом взятий, iншi кандидатури, якi себе не запятнали антинароднов дiяльнiстю. Чи знову по 200гривень та може бути кожний, хто може заплатити, але прийшовши до влади цей бомонд вiдiб'є на вас усi 10000 гривень i питатися не буде.


США
10 липня 2018 17:51

 Ми видвенемо і підтримаємо одного нашого в Президенти і серьозного і побачете що таке настоящий Президент як наш Трапм. А- Э і тут такі відпаовідальні як Трамп, конкректні люди слова , ці зараз виродки кровь пють лоюдску тянуть дурять як бика за хвіст , треба бути людиною по народженні конкректною і відповідальною сказав зробив , як Трам сказав і Иярусалим столиця Израиля , це я знаю що дядя можна Йому на Ви казати і руки цілувати, як в євреїв положено і записано в Торі руки цілувати КОГЕНОВИ ! І КОГЕН це для євреїв це їх батько , Петруха єврей і нефайно нефайно поводиться з батьком, в аду мають такі горіти євреї які погано ставляться до свого батька  КОГЕНА !!!


Петро
11 липня 2018 06:51

Те що Попрошенко отримує щотижневі телефонні вказівки від ХУ@ла - про це мовчок.

Жодного факту " таємних переговорів" не наведено .та і не наведеться анонімним журналіздом

Це мабуть "вана" замутила "мЄнські договорнякі" і збільшила торгівлю з окупантам на 42% за прошлий рік... 

Статтю краще назвати: "коли ПОПа підгорає.."


Жаливо иди из мьов статтьов у СБУ
11 липня 2018 09:52

Кіть она запроданка треба йти у СБУ .


Abc
11 липня 2018 13:46

Стаття вiдображає реальнiсть вiд якої злiснi закоханнi Воною не можуть прийти в чувства. "мЄнські договорнякі" не що iнше як шлях до миру, гарантами якого стали Нiмеччина, Францiя та Росiя, i як бачимо закоханих Воною вони не довподоби. Вона запропонувала свiй шлях вирiшення конфлiкту за допомогою атомних кулеметiв, так що закоханiсть Воною може привести до повної iмпотенцiї закоханих, про що вони ще i нездогадалися. Воруля, як i кожний Вор, повинна сидiти не на тронi а у вязницi, її Дом - тюрьма!


Petro
11 липня 2018 14:40

Собаки гавкають а Юля буде президентом. Так що не тратьте куме сили. Для петі і для путі це кінець!


Андрій
11 липня 2018 15:04

Раб петюшки,щось набздів,ми вже то чули в бандюковича каменями і підшипниками кидали,


Вітя
11 липня 2018 16:48

Тимошенко паскуда мразь яка поклала Україну на коліна


Вітьо вставай из колін
11 липня 2018 16:57

Доста уже стояти , присядь мало .


Микола Григорович
11 липня 2018 17:35

"Юлька жидівка"????,а назвіть мені .будте ласкаві ХТО у нас в керівництві країни не жид,петор Порошенко дещо ,ні мабуть багатенько зробив для України....,але ЩЕ БІЛЬШЕ зробив для себе і своїх кумів,що під час війни НЕ ПРИ ПУС ТИ МО!!!,Гнати підсрачниками таких керівників країни! Юлія Володимирівна єдиний "хлоп"в нашій верховній зраді ,тому бути їй ПРЕЗИДЕНТОМ,слуги Медведчука ,можете вкусити мене за .....(поганеньке слово) 


Оооо
11 липня 2018 17:39

СТАТТЯ ОЧЕВИДНО ЗАКАЗНА!!! ВИСНОВКИ,  ЯКІ ПИШУТЬ ЦІ АВТОРИ НЕАДЕКВАТНІ І НЕПРАВДИВІ. 

ТИМОШЕНКО ПРИ ЦЬОМУ НЕ ПЕРЕСТАЄ БУТИ ЗАПРОДАНКОЮ, І БАНДЮКОМ. Але вестися не варто. 


ТАК
11 липня 2018 18:18

 Там добре написав США кого вони підтриають той і буде Президентом. можете несумніватись євреї захотіли Трампа і він став.хотя євреїв в США 7 міліонів ,но вони вирішили що буде Трамп як Вони віришили і благословили.. так і сталось...нетратьте нерви беріжть писаки здоровья.Хто проти євреїв той проти Бога..сам Бог є по національности єврей і є родственником євреїв.


Юліан
11 липня 2018 18:32

Пам'ятаю коли в 2008 році вона була примєром, у нас на буковині злісна була повінь. Приїхала поспівчувала кричала що всім допоможе. Від так, як від неї і чекали ні чого не дочекалися. Зруйновані будівлі і сільські угіддя, власноруч відновлювали, а вона у звіті кричала і била себе в груди що це вона відновила. Її слова ... Ні чого не варте.

І дуже цікаво було спостерігати на майдані гідності коли її випустили  с сізо, бідна ніби хвора, на каблуках 15см бігала ніби коза. Чи всі забули. А її депутати приходять на готові об'єкти і тільки хваляться на ТВ, що за їх підтримки все робиться, поки лопатою по ребрах не поотримували. 

Пора за "Юльку". Забути, і думати вже за інших, щоб дітям і внукам, краще жилося ...


Вітька Янукович
11 липня 2018 19:03

А я вам гаварив шо КАЛЯСКА ше та зазуля Ці рукі нічого не крали!Бандити сидітимуть в тюрмах!


Павло
11 липня 2018 20:24

Старі обличчя- старе життя. Нові лідери-нове життя. 


Андрій
11 липня 2018 20:50

ЗАКАЗУХА))))))

А порохоботи ще й далі розкручують брєд наркомана Тарасіка запроданця який здав ідеї батька за місце біля корита у регіонів!!!


Сергій
11 липня 2018 21:01

Гнати її з України,можна мітлою,щоб духу даже її не пахло,скотиняку


Тимошенко фсьо украла
11 липня 2018 22:01

Нич ся Ахметови , Пінчуку , Порошенкови ни пстало сигінята -- у ковдьі пишли .


христянин
11 липня 2018 22:34

Тимошенко ворувала коли всi остальнi були нiхто, i звали їх нi як. Партяк Тимошенко Лазоренко вiдсiдiв 10 рокiв в США, приньому було пiвмiллiарди доларiв виведених з України, якi там i залишилися. Тимошенко отделалась легким испугом, скiльки кримiнальних справ не вiдкривали всьо по напрасну, великi грошi роблять в нашому кримiнальному свiтi чудеса. Запитайте Ющенко за що сiла на нари Тимошенко, вiн популярно обяснив. Скiльки шкоди нанесли простим громадянам газовi контракти вiд Юлi, вже забули. Вона нiколи не переймалася iнтересами українцiв, а все що робила йшло тiльки на шкоду нашим громадянам. Вот так, прибiчники назвiть добрi дiла вiд Юлi, я в замешательстiв вiд добрих делов от Юлi.


Ці руки не крали, ці ноги не милися
12 липня 2018 08:44

Тимошенко фсьо украла .., ющенко пушов к ковдьі . Такого сятого чоловіка у ковдьі пустити .йойой ...


Мигаль
12 липня 2018 10:27

Но писаки знаєте ош тот жадний Петро вже николи небуде президентом той такий жадний подонок, що із попа ризи би зняв і продав і попа вмісті з ризами.  


Залишити Коментар