На Прикарпатті троє дітей злягли в реаніамацію через укуси змій

травня 01 / 2018
На Прикарпатті троє дітей злягли в реаніамацію через укуси змій
В Івано-Франківській області вже троє дітей потрапили до лікарень після укусів гадюк. Агресивні плазуни нападають не лише в лісі, але й підповзають близько до людських домівок. Фахівці зазначають — це лише початок.
10-річна Адріана поволі одужує. На змію вона наткнулася на городі біля будинку – пішла до песика, що сильно гавкав, і плазуна на землі одразу й не помітила. Змія вкусила дитину у стопу, інформує “ТСН“.

Я коли взяла песика на руки, вона рота відкрила, зашипіла і мене вкусила. Біль був такий, ніби сильно обпікся, — розповіла постраждала.
Стан дівчинки був важкий, тож з райлікарні її забрали до реанімації в Івано-Франківськ.

Отрута гадюки звичайної має ще й алергічну дію. В цієї дівчинки якраз так і було. В неї виникла гостра алергічна реакція: впав артеріальний тиск, там серйозні наслідки були, — пояснив завідувач відділення анестезіології обласної дитячої лікарні Олег Курташ.
Читайте також: В області немає вакцин від сказу та сироватки від укусів змій

Гадюка звичайна – єдина небезпечна змія у наших краях. Її можна розпізнати за темним зигзагоподібним малюнком на спині та трикутною головою. Якщо пощастить розгледіти зіниці, то в гадюк вони вертикальні, коли в інших змій — круглі.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...