Вас видадуть сусіди і банківська карта. Що робити українцям?

квітня 24 / 2018
Вас видадуть сусіди і банківська карта. Що робити українцям?
На українців почалося полювання, субсидії відбирають у всіх, хто приховував свої доходи. В Україні стартували масштабні перевірки щодо тих, хто приховав свої доходи в декларації.
За результатами перевірок, тільки за перший квартал 2018 року втратити субсидії можуть 179 тисяч сімей. Без соціальної підтримки можуть залишитися ті, хто приховує свої справжні доходи, або ті, хто протягом 12 місяців з моменту отримання субсидії здійснив покупку на суму понад 50 тис. грн.

«Найпоширеніша причина – це покупка дорогого товару або оплата послуги без подальшого повідомлення про це органів соцзахисту. Перерахунок йде з моменту виявлення такої покупки», – розповів експерт.

Варто також відзначити, що субсидії позбавлять безпосередньо від дати покупки.

«Якщо людина сама сповістила органи соцзахисту, то субсидія буде нараховуватися і далі, до кінця опалювального сезону. А якщо порушення виявили ми, то субсидія буде знята з дати покупки», – пояснили в міністерстві.

І ось, щоб не позбудеться державної допомоги, українці навіть почали йти на різні хитрощі.

Почастішали випадки, коли заради субсидії фіктивно розлучаються, виписують з квартир своїх родичів і приховують щоденні витрати.

«Звертаються за консультацією як багаті, у яких не по одній квартирі, де вони прописуються при формальному розлучення, щоб менше платити, так і люди невеликого достатку, щоб елементарно вижити», – зазначає експерт.

Найпростіший трюк, щоб не позбутися субсидії – це покупки цінностей за готівку. Відзначається також, що деякі навіть намагаються не користуватися знижковими картами, так як з їх допомогою при бажанні можна відстежити всі покупки.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар