Зграя вуличних псів пошматувала 6-річну дівчинку

березня 25 / 2018
Зграя вуличних псів пошматувала 6-річну дівчинку
У Лиманському районі Одеської області 6-річну дівчинку госпіталізовано після нападу зграї вуличних собак.

Трагедія сталася 23 березня у селі Світле, коли дівчинка поверталася додому, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Громадський активіст Руслан Демчук повідомив наступне:

“Бездомні собаки буквально розтерзали 6-річну Дашу, яка поверталася зі школи. Дитину доставили у важкому стані в реанімацію. Дівчинці наклали понад 100 швів. Батьки – в шоковому стані. Сьогодні перевели в звичайну палату”.

За його даними, на дитину напали три собаки. Операція тривала до глибокої ночі. У потерпілої – рани голови (пошкоджено вушко, об’ємна скальпована рана), спини, ноги.

Місцеві жителі заявляють, що неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування – в Олександрівська сільрада, про те, що в селі з’явилися собаки, які дуже агресивно поводяться. Люди стверджують, що влада будь-яких заходів не вживали, а сьогодні нібито представники сільради “намагалися отруїти собак”.

Медики наполягають на тому, що за тваринами необхідно вести спостереження протягом 10 діб, щоб виключити зараження сказом і поширення цієї хвороби, для чого собак необхідно ізолювати. В даний час активісти вживають заходів зі збору коштів для потерпілої.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...