Намаганнями влади Україна поступилася навіть Гондурасу в індексі рівня корупції - Рабінович

грудня 20 / 2017
Намаганнями влади Україна поступилася навіть Гондурасу в індексі рівня корупції - Рабінович

Згідно з даними міжнародних дослідників, найбільше розвитку України заважає корупція і її безкарність у владі. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович.

«Україна займає міцні позиції в світових корупційних антирейтингах, але влада як і раніше робить вигляд, що у нас все добре. Наприклад, наполегливо (і, ясна річ, безрезультатно) запрошує в країну іноземних інвесторів незважаючи на те, що Україна очолює (!) Рейтинг міжнародної аудиторської компанії EY за рівнем корупції в бізнесі », — заявив парламентарій.

При цьому Вадим Рабинович зазначив, що справа не тільки в бізнесі — проблеми є і в інших областях. Для підкріплення своїх слів він навів дані ще одного соціологічного дослідження.

«За результатами опитування ще однієї провідної міжнародної компанії — TNS — корупція в нашій країні поглинула практично всі сфери життєдіяльності. Найсильніше вона торкнулася таких важливих галузей, як медицина, яку назвали найбільш корумпованою 61% українців, і освіта (34%). Також до найбільш корумпованих сфер належать силові структури (24%) », — розповів політик.

Він підкреслив, що саме корупція найбільше за всіх гальмує розвиток України, причому, дослідження показують, що влада з нею не бореться.
«Корупція найбільше гальмує розвиток України. Згідно з даними «TransparencyInternational», Україна зайняла 131 місце в індексі корупції. Навіть Гондурас в цьому рейтингу вище нас! При цьому 86% українців вважають, що влада з корупцією не бореться. І я вже давно кажу, що наша головна проблема — це безкарність корупціонерів у владі», — констатував Рабинович.
Народний депутат акцентував увагу на тому, що саме через безкарність корупціонерів Україна втрачає міжнародну підтримку.
«Сьогодні у нас вже майже не залишилося друзів за кордоном. Навіть в США вже зрозуміли, що українська влада насправді не збирається боротися з корупцією, а лише пускає пил в очі. І після останніх скандалів з НАБУ офіційний Вашингтон однозначно дав зрозуміти: провал боротьби з корупцією обернеться для України остаточним припиненням міжнародної підтримки », — підсумував лідер партії «За життя».
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...