Снайпери, що стріляли на Майдані, приїхали в Україну за завданням Саакашвілі

листопада 29 / 2017
Снайпери, що стріляли на Майдані, приїхали в Україну за завданням Саакашвілі
«Снайпери, що стріляли на Майдані, приїхали в Україну за завданням Саакашвілі», — таку сенсаційну заяву зробив Вадим Рабинович під час нового політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsOne», в одній з частин якого, присвяченого опозиції, пройшов спаринг третього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі і народного депутата України, лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича.
Український депутат висунув на адресу грузинського екс-президента серйозні звинувачення, а, коли останній почав перебивати Рабиновича і заперечувати цими звинуваченнями, він простягнув йому червону краватку з пропозицією «дайте йому краватку — нехай дожує!» …
«У мене є офіційні дані правоохоронних органів Грузії, де сказано, що Трістан Цітелашвілі (генерал грузинської армії) повідомив, що снайпери, що стріляли на Майдані, приїхали сюди за завданням Саакашвілі. Міністр внутрішніх справ Грузії Олександр Чікаідзе заявив, що особисто знає цих снайперів. Саакашівілі — НЕ опозиціонер, йому чужа Україна. На його сторінці в Facebook в день виборів в Грузії він писав: «дорогі грузинські брати, я буду з вами завтра!» … А потім, коли програв, одразу написав зовсім інше: «дорогі українці, я залишаюся з вами до кінця!». .. », — нагадав Вадим Рабинович.

«… Я дуже люблю Грузію. У мене багато друзів у Грузії. Я дійсно бачив позитивні зрушення, які там відбулися при президенті Саакашвілі … Але я хочу сказати про особисте: у мене був друг Бадрі Патаркацишвілі, у вбивстві якого звинувачують Саакашвілі. Він забрав у Патаркацишвілі канал «Імеді». Після цього люди вийшли на протест на захист свободи слова — і президент Саакашвілі кинув на них поліцію. В результаті зіткнень 508 осіб потрапили до лікарні, а троє були вбиті … Він звинувачується у власній країні у вбивстві мінімум трьох людей. Він брав мзду з багатих людей в розмірі 100-200 тисяч доларів … Вся його демократія — демагогія і обман. Цим і страшний Саакашвілі і йому подібні », — заявив народний депутат України.
«Тепер в Україні Саакашвілі і його команда стоять на вулиці, і вимагають зняти депутатську недоторканність з депутатів, залишивши її Президенту і суддям. Це розіграний спектакль, як і в Грузії, мета якого збільшити тиск на неугодних, спускаючи пару», — резюмував лідер партії« За життя ».
«Я згоден, що ми повинні посадити виродків і корупціонерів з влади, але без допомоги провокатора Саакашвілі, який спеціально нагнітає обстановку і розхитує ситуацію!», — резюмував Вадим Рабинович.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар