Всі держустанови повинні брати на роботу не менше 30% молоді - Рабінович

листопада 27 / 2017
Всі держустанови повинні брати на роботу не менше 30% молоді - Рабінович

Нинішня влада не зацікавлена в створенні перспектив для української молоді, яка через це вимушена виїжджати за кордон; для того, щоб утримати її в країні, необхідні законодавчі зміни. Про це заявив народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі програми «Український формат» на телеканалі NewsOne.

«Я подав законопроект, який, на мій погляд, дійсно дуже потрібен країні — це законопроект про «соціальний ліфт». Його суть в тому, що всі держустанови повинні брати на роботу не менше 30% молоді. І не тієї, яка народилася тут, на Печерських пагорбах. Законопроект знаходиться в парламенті, і обов’язково буде працювати при наступній владі », — зазначив Рабинович.
Народний депутат підкреслив, що сьогодні в парламенті немає справжньої опозиції, яка представляла б інтереси простих українців.
«Говорити сьогодні, що якісь серйозні молоді сили існують в парламенті, я, на жаль, не став би. Тому що є різні групи, їх можна визначати за віком, за настроєм і так далі. Але сьогодні взагалі ніякої опозиції в парламенті немає, тому що там просто не існує парламентських механізмів. За вісім-десять разів протягують будь-яке рішення. Клоунада — в залі сидить 15-20 осіб, а запалюється на екрані 200 », — заявив лідер партії «За життя».
Рабинович також додав, що не збирається голосувати синхронно з владою за законопроекти, які не відповідають інтересам громадян.
«Ви говорите, що я не голосую. Так, не голосував, і голосувати за ваші закони не буду. Я вважаю, що руки треба відрубувати тим, хто підтримав медичну реформу, пенсійну. Ви просто не виїжджаєте в регіони — ви сидите тут. Подивіться, що ви зробили з державою, перетворивши її в якесь рабське поле. Жодна людина в країні нормально вижити не може. Яке там молоде покоління! »- обурився політик.
На думку Вадима Рабиновича, зважаючи на прийняті закони і бездіяльність у вирішенні дійсно важливих для країни проблем, цей парламент не має права на існування.
«Це антиукраїнський парламент. Він приймає антиукраїнські рішення. Тому будь-яке рішення, особливо зараз, має бути зважене на економічних вагах. Будь-який закон, який сьогодні ухвалюється, повинен приносити користь пересічному українцю. Якщо він не приносить якусь користь — взагалі його не приймати! Не можна називати вбивство країни «реформами». Це найстрашніше: вони вбивають країну незаконними, неконституційними діями », — підкреслив лідер партії «За життя».
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар